Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Дмитро Шепелев вперше порушив мовчання і розповів про напад Володимира Фріске (ВІДЕО)

Дмитро Шепелев вперше порушив мовчання і розповів про напад Володимира Фріске (ВІДЕО)

 10-12-2015, 21:00       Marianna_777       2307     
Після смерті Жанни Фріске Дмитро Шепелєв зберігав мовчання майже півроку, відмовляючись коментувати будь-які нападки на свою адресу з боку батька своєї цивільної дружини. Між тим Володимир Борисович регулярно з'являвся на всіляких телешоу, щоб видати чергову порцію «викриттів», що стосуються його нереалізованого зятя. Передає glamurchik.org з посиланням на starandstar.ru

Дмитро Шепелев вперше порушив мовчання і розповів про напад Володимира Фріске (ВІДЕО)

Останньою заявою батька співачки стала обіцянка віддячити тим, хто вб'є Дмитра Шепелєва. Буквально через пару тижнів після цього на ведучого було скоєно напад у дворі його будинку.

Разом із Володимиром Фріске було 5 чоловік кавказької національності. Камери відеоспостереження зафіксували, як за Шепелєвим, що тримає на руках маленького сина, гналися невідомі, серед яких був і Володимир Борисович.

Сьогодні Дмитро Шепелєв вперше порушив мовчання і зробив відеозвернення з приводу нападу на нього батька Жанни. Телеведучий зазначив, що вдається до подібних екстрених заходів, оскільки ситуація обернулася нервовим потрясінням для Платона, якому два дні тому виповнилося 2 роки і 8 місяців. На очах дитини його дід і невідомі чоловіки ламали пальці охоронцеві Шепелєва, зламали йому ніс, матюкалися і кричали.У малюка трапилася справжня істерика, і Дмитру довелося запросити до Платону фахівців - невропатолога і психолога. Шепелєв переживає за психічний стан Володимира Борисовича, який не може впоратися з втратою дочки. Телеведучий упевнений, що до тих пір, поки стан батька Жанни не стабілізується, не може бути й мови про спілкування дідуся з онуком. Дмитро змушений звернутися в правоохоронні органи, щоб ті допомогли забезпечити безпеку дитини.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...