Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Цирк в Верховній раді: Яценюк і букет

Цирк в Верховній раді: Яценюк і букет

 12-12-2015, 11:00       Marianna_777       914     
Спасибі нашим політикам за те, що вони зробили нашу п'ятницю, адже вчорашній день обіцяв бути абсолютно звичайним і нічим особливо не примітним.

Цирк в Верховній раді: Яценюк і букет

В Верховній Раді теж ніхто не чекав такого перформансу. На порядку денному був звіт прем'єр-міністра Арсенія Яценюка про успіхи Кабінету Міністрів у році, що минає і про райдужні перспективи на майбутнє. Доповідь прем'єра вже підходила до кінця, однак цей кінець виявився просто феєричним.

З букетом троянд в бік трибуни впевнено рухався депутат від блоку Петра Порошенка Олег Барна. Рішуче вручивши квіти шокованому прем'єр-міністру, нардеп підхопив друга особу держави, і спробував винести його з трибуни. Міцнимо вчепившиль пальцямив трибуну Яценюк примудрився при цьому утримувати подарований букет. Тоді Барна вирішив не церемонитися, і підхопив упирався політичного діяча знизу, прямо між ніг.На допомогу прем'єру, який особливо не пручався, але продовжував тримати в руках квіти, поспішили народні депутати. Яценюка вдалося відбити у вчепишоголь в нього Барни, і кривдника потягли в сторону, щоб доступними методами пояснити йому, що він був не правий.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...