Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » "Я винуватила себе в тому, що сталося": Леді Гага про зґвалтування

"Я винуватила себе в тому, що сталося": Леді Гага про зґвалтування

 12-12-2015, 14:30       Marianna_777       785     
Рік тому на шоу Говарда Стерна поп-зірка Леді Гага розповіла, що у віці 19 років піддалася сексуальному насильству з боку одного з відомих музичних продюсерів, який був старший за неї на 20 років. Тоді співачка зізналася, що говорить про пережите в перший раз. Передає glamurchik.org з посиланням на spletnik.ru

"Я винуватила себе в тому, що сталося": Леді Гага про зґвалтування

Тепер знаменитість, справжнє ім'я якої Стефані Джермаонтта, розповіла про пережиті і почуттях і те, як вона сприймала те, що відбувається протягом довгих років. Одкровення виконавиці прозвучали на презентації документального фільму The Hunting Ground про насильство у дитячих таборах.

 "Я нікому не розповідала про це років сім. Я не знала, як навіть подумати про це. Я не знала, як прийняти це" - розповіла Стефані.

За словами співачки, те, що сталося, повністю змінило її. Довгі роки вона звинувачувала в події себе:

"Я винуватила себе в тому, що сталося": Леді Гага про зґвалтування

"Я думала, що відповідальна за те, що сталося: через те, як я була одягнена, через те, що я взагалі люблю провокувати. Думала, що я сама викликала таку реакцію. Що це була моя вина".

Проте з часом вона усвідомила, що у зґвалтуванні винен тільки агресор, говорить вона. Леді Гага сподівається, що її історія послужить підтримкою для тих людей, хто зіткнувся з подібним досвідом:

"Виступаючи на концертах, я бачу перед собою безліч прекрасних юних осіб. І я знаю, що багато з цих людей зберігають всередині жахливі секрети. Але не тримайте біль в собі. Дозвольте їй викотитися з вас. Просто позбудьтеся від цього сміття. Давайте позбудемося від нього разом".

"Я винуватила себе в тому, що сталося": Леді Гага про зґвалтування

Леді Гага жодного разу не назвала ім'я агресора. Раніше було висловлено припущення, що насильником був продюсер Лукаш Себастьян Готтвальд, відомий у шоу-бізнесі під псевдонімом Доктор Люк. За Люком числиться не одне обвинувачення - у жовтня 2014 року співачка Кеша звинуватила Готтвальд в сексуальних домаганнях і примусу до вживання наркотиків.

Проте представники поп-виконавиці інформацію відкинули, так і не уточнивши, кого вона мала на увазі. Сама Стефані каже, що не хоче привертати до гвалтівника увагу публіки і також не бажає, щоб її творчість сприймали через призму старої травми.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...