Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Скандал: Малиновську звинувачують у наданні інтимних послуг

Скандал: Малиновську звинувачують у наданні інтимних послуг

 15-12-2015, 18:30       Marianna_777       2243     
Тільки недавно Маша Малиновська оновила дизайн свого офіційного сайту. Яке ж було її здивування, коли рано вранці на ньому з'явився знімок гламурної блондинки з пропозицією інтимних послуг за гроші!

Скандал: Малиновську звинувачують у наданні інтимних послуг

Чи потрібно говорити, як була шокована модель і телеведуча. Вона тут же дала вказівку своїм помічникам видалити обурливе фото і з'ясувати ім'я жартівників.

Скандал: Малиновську звинувачують у наданні інтимних послуг

Однак залишати хакерів без покарання знаменитість не має наміру. Її продюсер Тіма Брік заявив журналістам, що вони мають намір звернутися в поліцію, щоб дізнатися, хто намагався осквернити репутацію телеведучої.

Скандал: Малиновську звинувачують у наданні інтимних послуг

«Якщо чесно, я не дуже розумію, як таке могло статися. Адже ми тільки недавно змінили дизайн сайту і поставили на нього потужний захист, - дивується Тіма Брік. - І тим не менше нас зламали. Але ми не будемо сидіти склавши руки ».

«Люди, які це зробили, просто моральні виродки! - Заявила Маша Малиновська сайту "Комсомольская правда". - Хіба можна так чинити з дівчиною? У мене маленька дитина! Я діджей, а не ескортниця! Зараз ми намагаємося відновити доступ до сайту, щоб прибрати цю гидоту! »

Варто нагадати, що зірки часто піддаються атаці з боку хакерів. І добре, якщо вони просто видалять соціальну мережу знаменитості (як це недавно сталося з співачкою Саті Казановою), гірше, якщо вони розмістять в загальному доступі «напівголі» знімки або рекламу.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...