Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Монсерат Кабальє приговорили до тюремного строку

Монсерат Кабальє приговорили до тюремного строку

 16-12-2015, 19:00       Marianna_777       1113     
Жива легенда оперної сцени - Монсеррат Кабальє - виявилася в жахливій ситуації. Співачку звинуватили в ухиленні від податків на суму 500 000 євро. І в підсумку суд засудив її до величезного штрафу і тюремного ув'язнення на шість місяців. Передає glamurchik.org з посиланням на 7days.ru

Монсерат Кабальє приговорили до тюремного строку

Слідство у справі знаменитої оперної діви почалося ще в минулому році. Як вдалося з'ясувати в результаті розслідування, Монсеррат порушила закон не випадково - помилково або з забудькуватості, а цілком свідомо. Кабальє, мешканка Барселони, протягом значного часу вкривала свої доходи, переводячи їх у Андорру. Інакше кажучи, вона ховала капітали за кордоном, оскільки Андорра - суверенна держава.

Монсерат Кабальє приговорили до тюремного строку

На щастя, співачці навряд чи належить насправді відправитися у в'язницю. Їй вже виповнилося 82 роки, і її здоров'я знаходиться в жалюгідному стані. У 2012-му вона перенесла інсульт, і з тих пір практично не вибирається з дому. Вона навіть не змогла бути присутньою в залі суду і відповідала на запитання прокурора за допомогою відеозв'язку, перебуваючи у своїй власній квартирі.

Кабальє пішла на угоду з правосуддям, повністю визнавши свою провину. До того ж, вона в повному обсязі відшкодувала іспанській державі завдані збитки. Враховуючи всі ці факти, а також стан її здоров'я, суд виніс максимально м'який вирок, виконання якого, до того ж, відкладено на невизначений термін. І, швидше за все, в кінцевому рахунку, тюремне ув'язнення буде скасовано. Що ж стосується штрафу в 250 000 євро, який суд зобов'язав виплатити співачку, то в цьому питанні їй поблажки не надали.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...