Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Бар Рафаелі арештували в Ізраїлі

Бар Рафаелі арештували в Ізраїлі

 18-12-2015, 09:30       Marianna_777       967     
Ізраїльська супермодель Бар Рафаелі і її мати Ципі Левін-Рафаелі напередодні були арештовані в Тель-Авіві. Їх звинувачують в ухиленні від сплати податків і приховуванні власності. Передає glamurchik.org з посиланням на spletnik.ru

Бар Рафаелі арештували в Ізраїлі

Модель, чий статок оцінюється в 2000000 доларів, заборгувала ізраїльській державі більше мільйона шекелів (258000 доларів). Як вважає влада країни, Рафаелі "забула" задекларувати велику нерухомість та іншу власність, включаючи автомобіль і декілька особняків люкс-класу.

Бар Рафаелі арештували в Ізраїлі
Бар Рафаелі арештували в Ізраїлі

У її матері Ціпори теж виявилися незадекларовані доходи на суму "десятків мільйонів шекелів".

Щоб не платити податки, Ципі стверджувала, що її дочка живе за кордоном. Насправді ж колишня кохана Леонардо Ді Капріо спокійно провела останні три роки в Тель-Авіві.

Бар Рафаелі арештували в Ізраїлі

У більш скромній теаль-авівській квартирі, яка нібито належала Рафаелі, насправді жив її брат. А сама вона оселилася в хмарочосі в престижному районі міста. Документи на нерухомість були підписані матір'ю зірки.

Після декількох годин допиту модель була відпущена під заставу і домашній арешт. Їй навіть дозволили виїжджати за кордон - за умови, що сама Рафаелі залишить заставу 250000 шекелів і до того ж третя сторона внесе заставу в розмірі 500 000 шекелів.

Бар Рафаелі арештували в Ізраїлі

Це не єдина спроба Бар обдурити закон. Втім, перший раз зійшов їй з рук. У 2009 році, щоб уникнути служби в армії, яка в Ізраїлі обов'язкова для чоловіків і жінок, Бар поєднувалася шлюбом з далеким родичем. Хоча шлюб очевидно був фіктивним і незабаром був розірваний, він послужив достатньою підставою для звільнення від військової служби

Ізраїльська громадськість не пробачила Бар цього вчинку. Рафаелі ще довго порівнювали (не на її користь) з колегою по подіуму - Есті Гінзбург, яка сумлінно відслужила визначені рік і 9 місяців, зробивши перерву в кар'єрі.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...