Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Дмитро Нагієв живе на дві сім'ї

Дмитро Нагієв живе на дві сім'ї

 23-12-2015, 16:30       Marianna_777       1554     
48-річний артист давно визнаний одним з найсексуальніших чоловіків вітчизняного шоу-бізнесу, а про його романи ходять легенди. Насправді ж про приватне життя актора майже нічого не відомо - Нагієв не розповідає про своє особисте життя. Передає glamurchik.org з посиланням на starandstar.ru

Дмитро Нагієв живе на дві сім'ї

Єдині відносини, про які відомо напевно - це його 18-річний шлюб з Алісою Шер, в якому народився син актора Кирило. Хлопцеві зараз 26 років, і він робить перші кроки в професії свого батька.

Журналісти змогли довідатися, що Дмитро Нагієв має під Москвою будинок в закритому селищі на Новій Ризі. На території, обгородженої високим парканом, папараці змогли розглянути дитячі іграшки. Співробітники видання з'ясували, що в будинку постійно проживає 40-річна Ганна Спектор, а також дівчинка 4-5 років. Вечорами Анна разом з дитиною і Дмитром часто відвідують закриті заклади, куди вхід можливий тільки за пред'явленням спеціальних перепусток.

Дмитро Нагієв живе на дві сім'ї

У той же час в Санкт-Петербурзі у Нагієва є ще один заміський будинок, в якому живе шеф-редактор першого каналу в Санкт-Петербурзі Наталія Коваленко. Жінка ровесниця актора. У будинку вона живе разом з 6-річним сином Марком. Журналісти запевняють, що хлопчик дуже схожий на Дмитра Нагієва.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...