Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Прохор Шаляпін розкритикував Філіпа Кіркорова

Прохор Шаляпін розкритикував Філіпа Кіркорова

 23-12-2015, 13:17       Marianna_777       1407     
Не так багато відомо про творчість Прохора Шаляпіна, зате його особисте життя постійно супроводжують скандальні історії. Передає glamurchik.org з посиланням на starandstar.ru

Прохор Шаляпін розкритикував Філіпа Кіркорова

Артист не так давно піддав критиці свого старшого колегу по сцені Філіпа Кіркорова. Одного часу між виконавцями були дружні стосунки, проте через якийсь час Шаляпін припинив дружбу з поп-королем. Молодий співак здраво розсудив, що ніякої дружби в шоу-бізнесі бути не може, є тільки конкуренція:

Прохор Шаляпін розкритикував Філіпа Кіркорова

"Навіщо мені, волелюбній людині, входити в свиту іншого артиста і бути приреченим на неуспіх?"

Розмірковуючи про райдужні перспективи, які його очікують у майбутньому, Шаляпін порівнює себе з тигром, що вже виріс, і може відстоювати свою територію. Між тим Кіркоров поступово стає старіючим тигром, якому доведеться поступитися місцем більш сильному, як би він опирався.

Прохор Шаляпін розкритикував Філіпа Кіркорова

Прохор Шаляпін дивується тому, як всі розхвалюють дітей Філіпа і його батьківство:

"Ось, наприклад, народилися у Філіпа діти від сурогатних матерів, і всі про нього говорять. Це що, героїзм? Він що, врятував людей? Народив сам? Ні! У нього, грубо кажучи, стоїть вдома скриню грошей, він жменю зачерпнув, дав тітці, вона взяла сперматозоїд, виносила і народила. Що в цьому такого? Немає в цьому ніякої геніальності!"
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...