Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Екс-чоловік Гвінет Пелтроу збив папарацці і зник з місця події

Екс-чоловік Гвінет Пелтроу збив папарацці і зник з місця події

 27-12-2015, 14:30       Marianna_777       958     
Цього року Кріс Мартін зустрічає Рождестово не в самому радісному настрої. Його настрій сильно зіпсувала звістка про те, що після новорічних канікул, які він збирається зустріти з колишньою дружиною і своїми двома дітьми, йому доведеться з'явитися в суд. Справа в тому, що фотограф Річард Террі подав позов, в якому звинуватив співака в навмисному наїзді, що привів до травм. Передає glamurchik.org з посиланням на 7days.ru

Екс-чоловік Гвінет Пелтроу збив папарацці і зник з місця події

Річард стверджує, що він всього лише хотів сфотографувати Кріса і сидівшу поруч з ним у машині, на пасажирському сидінні, екс-дружину співака Гвінет Пелтроу. Але коли він підійшов до джипа Мартіна занадто близько, той, нібито різко вивернув кермо, машина вдарила папараці, і Террі впав на землю. Потерпілому викликали «швидку допомогу» і він був доставлений в лікарню. Як стверджує фотограф, співак нібито залишив місце події, не спромігшись дізнатися, що саме трапилося зі збитою ним людиною.

Тепер Террі вимагає, щоб Кріс виплатив йому значну суму грошей: сплатив лікарняний рахунок і вартість після лікарняного лікування, взяв на себе судові витрати, та ще й компенсував «моральну і фізичну шкоду». Все разом може обійтися Мартіну дуже недешево. Однак у Кріса є надія, що йому вдасться довести: це був не нещасний випадок, а «підстава». На користь того, що фотограф інсценував «умисний наїзд», свідчать, як не дивно, фотографії, які сам Річард представив як доказ.

Екс-чоловік Гвінет Пелтроу збив папарацці і зник з місця події

Уважне вивчення кадрів показало, що вони були зроблені людиною, яка, по всій видимості, заздалегідь зайняла найбільш сприятливу позицію на іншій стороні вулиці. Причому, точка, з якої велася зйомка, була обрана так, щоб забезпечити найкращий огляд. До того ж, на одному з кадрів, потерпілий дивиться прямо в камеру. А як він, питається, міг це зробити, якби не знав, де знаходиться його спільник-фотограф? Так що тепер суду належить розібратися, чи мало місце шахрайство з метою вимагання грошей або ж реальне д.т.п, за яке Крісу Мартіну доведеться відповісти.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...