Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Лену Леніну застукали голою на пляжі

Лену Леніну застукали голою на пляжі

 4-01-2016, 11:30       Marianna_777       2694     
Відому письменницю Олену Леніну застукали голою на сейшельському пляжі. На фотографіях, які опинилися в розпорядженні порталу IdolNews, зірка засмагає топлес на міському публічному пляжі. Передає glamurchik.org з посиланням на dni.ru

Лену Леніну застукали голою на пляжі

Поки, щоправда, невідомо, як відреагували на таку подію влади країни - адже в силу суворих релігійних правил, що існують на Сейшелах, засмагати на пляжі топлес категорично заборонено. Тепер зоряну письменницю чекає чималенький штраф.

Взагалі хочеться відзначити, що Леніна - велика любителька повалятися на пляжі оголеною. Так, наприклад, рік тому вона опинилася в центрі гучного скандалу, з'явившись топлес на мавританському пляжі.

Лену Леніну застукали голою на пляжі

Побачивши на пляжі оголену зірку, чоловіча частина відпочиваючих пожвавилася і з захопленням розглядала російську красуню. А ось їхні дружини у віці голосно обурювалися і, не отримавши підтримки мужів, пішли скаржитися керівництву готелю. Вони навіть пригрозили переїхати в інший готель, якщо адміністрація не знайде управу на волелюбну бізнес-леді.

Лену Леніну застукали голою на пляжі

У підсумку директору готелю довелося застосувати всі дипломатичні хитрощі і ввічливо попросити Лену пощадити їх бізнес. Вона пообіцяла загорати на сусідньому пляжі, і мир на курорті був відновлений
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...