Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Мадонна опинилась в чорному списку власного сина

Мадонна опинилась в чорному списку власного сина

 5-01-2016, 12:00       Marianna_777       1081     
Нащадкові Мадонни Рокко 15 років - самий непростий вік, коли змінюються авторитети, і діти намагаються довести батькам свою точку зору. Непростий період почався у відносинах знаменитої матері та її сина. Передає glamurchik.org з посиланням на starandstar.ru

Мадонна опинилась в чорному списку власного сина

Не так давно юнак заявив, що хоче жити в Англії разом з батьком, Гаєм Річі і його новою сім'єю. Мадонна спробувала насильно повернути підлітка, звернувшись до судових інстанцій. Однак хлопець відмовився виконувати рішення суду, що зобов'язав Рокко повернутися в матері на Різдво, і буквально біля трапа літака відмовився летіти в Лос-Анджелес.

Як з'ясувалося, конфлікт між Мадонною та Рокко посилюється: молодий чоловік вніс мати в чорний список в соціальних мережах. Тепер співачка не має можливості ні написати синові, ні дізнатися його останні новини.

Мадонна опинилась в чорному списку власного сина

Інсайдери з оточення зірки анітрохи не здивовані таким розвитком подій:

"Це не дивно, що Рокко вніс Мадонну в чорний список: вона бентежила його своїми останніми постами, присвяченими йому. Зараз Мадонну особливо зачіпає той факт, що Рокко так добре ладить з Гаєм і його дружиною Джекі: вони підписані на нього в Instagram, і він відповідає їм взаємністю. Залишається сподіватися, що це просто підліткові проблеми, які пройдуть з вік".
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...