Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Джерела: Тайга зрадив Кайлі Дженнер з бразильською моделлю

Джерела: Тайга зрадив Кайлі Дженнер з бразильською моделлю

 9-01-2016, 16:00       Marianna_777       1418     
Бойфренд Кайлі Дженнер останнім часом - головна тема для пліток і обговорень. Нещодавно музиканта звинуватили в непристойній поведінці по відношенню до 14-річній дівчини, а тепер навколо репера вибухнув ще один скандал - джерела повідомляють, що Тайга зраджував Кайлі Дженнер з моделлю з Бразилії. Передає glamurchik.org з посиланням на spletnik.ru

Джерела: Тайга зрадив Кайлі Дженнер з бразильською моделлю

За даними інсайдерів, 26-річний Тайга зустрів 23-річну Кардозу під час зйомок на одному популярному каналі. Музикант роздобув номер дівчини і почав писати їй повідомлення.

"Він написав їй і запитав, що вона робить, вони базікали. Потім він став просити її відправити фотографії та зустрітися",- кажуть джерела.

Джерела: Тайга зрадив Кайлі Дженнер з бразильською моделлю

Наявність офіційної коханої репера в його амурних справах не зупиняє. Музикант намагався, щоб Кайлі ні про що не дізналася і був обережний:

Джерела: Тайга зрадив Кайлі Дженнер з бразильською моделлю

"Tайга дуже обережний. Він чекає, коли Кайлі виїжджає з країни".

Нагадаємо, що в листопаді цього року в ЗМІ з'явилася інформація про те, що Тайга і Кайлі Дженнер розлучилися через те, що репер нібито зробив щось, що дуже не сподобалося зірці реаліті-шоу. У світлі останніх подій можна припустити, що приховати свої інтрижки від Дженнер музикантові все ж не вдалося і дівчина про все дізналася.

Сама Кайлі Дженнер поки не прокоментувала інформацію про зради свого хлопця.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...