Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » У житті Джорджа Клуні почалася темна смуга

У житті Джорджа Клуні почалася темна смуга

 15-01-2016, 16:00       Marianna_777       1292     
Джорджу Клуні рішуче не щастить останнім часом. Остання з його неприємностей трапилася через примхи погоди. Через незвично сильні зливи його британський маєток опинився під водою!

У житті Джорджа Клуні почалася темна смуга

Розкішний особняк актора, який він придбав в 2014-му році, незабаром після його весілля з Амаль, розташований в Беркширі, на березі Темзи. І ось зазвичай мирнорічка вийшла з берегів і затопила всі околиці, включаючи маєток Клуні. Хвилі вже хлюпочуться зовсім близько від порога дому Джорджа, а рівень води все продовжує підніматися ... Найсумніше, що якраз нещодавно було завершено ремонт в самому особняку, а роботи на прилеглій до нього території ще навіть не встигли закінчити. Так що коли вода, нарешті, відступить, Джорджа чекають дуже серйозні витрати з ліквідації наслідків повені. До того ж, через галасливе будівництво на території маєтку, він і так вже встиг зіпсувати відносини зі своїми сусідами. І тепер ще більш масштабні роботи можуть призвести до повного розриву «дипломатичних відносин» з місцевими жителями.

У житті Джорджа Клуні почалася темна смуга

На щастя, самого актора і його дружини в той час, коли стихія розбушувалася, в Беркширі їх не було. В даний час Клуні з Амаль знаходяться в Нью-Йорку. І, як стверджують друзі пари, останню пару місяців відносини подружжя залишають бажати кращого. Справа в тому, що для Джорджа, якому навесні виповниться вже 55 років, зараз саме час, нарешті обзавестися потомством. Але у Амаль зовсім інші плани. Їй набагато більше до душі вечірки і безперервний шопінг - у пошуках чергового карколомного вбрання, одягнувши який, вона знову змусить говорити про себе, як про власницю бездоганного смаку. До того ж, дружина Клуні останнім часом майже постійно не в дусі - з тих пір, як вона провалила довірений їй грецьким урядом позов про повернення античних барельєфів з британського музею на батьківщину. І вона зриває свій поганий настрій на своєму чоловікові. Так що якщо Джордж продовжить тиснути на Амаль, наполягаючи на тому, щоб вони завели дитини, це може скінчиться для них, як для пари, вельми плачевно ...
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...