Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Прокляття «Лазурного берега»: Пітт і Джолі вже ділять дітей

Прокляття «Лазурного берега»: Пітт і Джолі вже ділять дітей

 23-01-2016, 12:00       Marianna_777       1372     
Сварки Пітта і Джолі ми вже бачили на екрані ... Сльози, крики, лайка - цим наповнений останній спільний фільм зоряної пари про непрості стосунки двох подружжя «Лазурний берег»! Передає glamurchik.org з посиланням на wday.ru

Прокляття «Лазурного берега»: Пітт і Джолі вже ділять дітей

І, здається, він став пророчим. Стосунки пари після зйомок помітно зіпсувалися ... Чи то Енджі і Бред так вжилися в ролі, чи то розлад у відносини вніс повний провал фільму в прокаті. У кожному разі частка правди в цьому є. Адже ми пам'ятаємо історію Тома Круза і Ніколь Кідман, які подали на розлучення після картини «З широко закритими очима». Фільм оповідав про незадоволеність сімейним життям і пошуках гострих відчуттів.


Анджеліна і Бред днями звернулися до юристів, щоб залагодити всі деталі шлюборозлучного процесу.
«Всі їхні розмови тепер зводяться до умов розлучення. Джолі і Пітт постійно обговорюють, як зберегти сім'ю в цій ситуації. Вони вирішили, що будуть проводити час з дітьми і разом, і окремо в тому ж обсязі, як і раніше », - повідомляє американське видання In Touch.
А дітей у зоряної пари - шість! Ні для кого не секрет, що Пітт ще в перші роки роману з «Ларою Крофт» усиновив всіх її прийомних чад, а пізніше у люблячої пари народилися троє своїх.

Прокляття «Лазурного берега»: Пітт і Джолі вже ділять дітей

У підсумку актори домовились, що діти будуть жити з Джолі, а Бред зможе відвідувати їх у будь-який час, забирати на вихідні і проводити з ними стільки часу, скільки забажає!

А ось з фінансових питань у зірок Голлівуду навряд чи можуть виникнути розбіжності. Ще до укладення шлюбу подружжя склали жорсткий шлюбний контракт, що регламентує права кожного.

Нагадаємо, Анджеліна Джолі і Бред Пітт одружилися влітку 2014 після 10 років стосунків. І як виявилося, даремно. Без горезвісного штампа в паспорті в їх відносинах панувала гармонія.


При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...