Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Деніз Річардс подала в суд на колишнього чоловіка Чарлі Шина

Деніз Річардс подала в суд на колишнього чоловіка Чарлі Шина

 23-01-2016, 16:55       Marianna_777       1151     
Бракує Чарлі Шину проблем зі здоров'ям, так ще й колишня дружина вирішила зіпсувати йому нерви. Днями стало відомо, що Деніз Річардс подала на екс-дружина в суд. Актриса стверджує, що колишній чоловік незаконно викинув її з дітьми з дому, хоча під час шлюборозлучного процесу обіцяв залишити нерухомість в районі Малхолланд Драйв за ними. За її словами, Чарлі видворив сім'ю з особняка у вересні минулого року, після чого Деніз довелося витратити більше 105 000 доларів на оренду іншого житла. У зв'язку з цим вона вимагає у екс-коханого відшкодувати їй цей збиток, а також виплатити суму в розмірі 1,2 мільйона доларів на покупку будинку, де б вона могла жити разом з дітьми від шлюбу з актором. Передає glamurchik.org з посиланням на elle.ru


Деніз Річардс подала в суд на колишнього чоловіка Чарлі Шина

Крім цього, Річардс стверджує, що Шин вкрай грубо спілкується з їх 10-річною дочкою. Приміром, на Різдво 2013 роки він подзвонив Лолі і став погрожувати, що віддасть всі її подарунки бездомним. До того ж він не раз кричав у присутності малятка, що збирається вбити її і її недолугу матір, а також відправляв повідомлення на кшталт: «Добре провести Різдво в компанії твоєї матері-невдахи ... Твій батько - геніальна рок-зірка ... А мати - скалка в дупі ... ».

Деніз Річардс подала в суд на колишнього чоловіка Чарлі Шина

У свою чергу, адвокат актора наполягає на тому, що в загальній складності Шин заплатив екс-дружині більше 20 мільйонів доларів. До того ж він справно перераховує аліменти, платить за навчання та інші витрати на дітей. На думку Чарлі, історія з повідомленнями роздута Річардс лише для того, щоб отримати від нього якомога більше грошей, а всі згадані вище грубі слова прозвучали на адресу аж ніяк не дочки, а виключно матері. Адвокати сподіваються, що їм вдасться відстояти інтереси актора в суді.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...