Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Мати Бредлі Купера зруйнувала його щастя з Іриною Шейк

Мати Бредлі Купера зруйнувала його щастя з Іриною Шейк

 1-02-2016, 18:00       Marianna_777       1080     
Кажуть, Ірина Шейк і Бредлі Купер розлучилися ще до Нового року. Востаннє їх бачили разом на католицьке Різдво, коли вони вечеряли в ресторані "Нобу" в Малібу. Зловивші їх папараці звернули увагу, на те що обидва перебували не в найкращому настрої. Як повідомляє The Sun, незадовго до цього Ірина і Бредлі сварилася через дрібниці. Але справжньою причиною розриву стало, як це трапляється з Купером, інтриги його мами Глорії. Передає glamurchik.org з посиланням на dni.ru

Мати Бредлі Купера зруйнувала його щастя з Іриною Шейк

Купер і Шейк почали зустрічатися в квітні 2015 року, і все в їх відносинах було прекрасно, поки мова не зайшла про спільнbq побут в його будинку. Проблема полягала в тому, що 41-річний актор досі живе з мамою, причому вона не просто розташувалася в його апартаментах - Глорія зайняла сусідню по відношенню до спальні сина кімнату. Як заявив Купер, вони потребують один одного. І в цьому не було б нічого поганого, але Глорія ні з ким не бажає ділити сина.

Нібито останнім часом вона замучила Бредлі скаргами на Ірину, стверджуючи, що та поводиться з нею недостатньо шанобливо. Глорія натякнула, що дівчина не достойна стати його обраницею. Купер спробував було натиснути на Шейк, щоб втихомирити матінку, але модель поставила його перед вибором: або вона, або Глорія. Заздалегідь програшна позиція, вважають ЗМІ.

Кожен раз, коли відносини Бредлі з дівчиною досягають кульмінації, його мама робить все, щоб розлучити сина з пасією. Так було з Рене Зеллвегер, яка витратила на актора кілька років, відчайдушно намагаючись подружитися з Глорією. Історія повторилася із Зої Салдана і Сьюки Уотерхауз. Черговою жертвою стала Ірина Шейк.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...