Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Психанула: Вікторія Боня влаштувала скандал на шоу «Без страховки»

Психанула: Вікторія Боня влаштувала скандал на шоу «Без страховки»

 5-02-2016, 13:30       Marianna_777       1677     
Глядачі вже зрозуміли, що рідкісний «птах» долетить до фіналу шоу «Без страховки». Учасники вибувають не тільки за результатами оцінок. Вони часто травмуються, психують, сваряться з журі ... Передає glamurchik.org з посиланням на wday.ru

Психанула: Вікторія Боня влаштувала скандал на шоу «Без страховки»Психанула: Вікторія Боня влаштувала скандал на шоу «Без страховки»

Першими незадоволеними виявилися Дмитро Пєвцов і боксер Костя Цзю. Акторові не сподобалося на проекті все, починаючи від неналежних гримерок.

«Кіностудія" Мосфільм ". Місце зйомки перших програм. Просто опишу: диван, очевидно з найближчого смітника, обгороджений пластиковими ширмами, в комірчині два на два без стелі - це "місце відпочинку" учасника проекту! В цьому я повинен "жити" 12 годин безперервної зйомки? »- написав Дмитро на своєму сайті.

Другою ластівкою став Костя Цзю. Його не влаштувало, що член журі Лариса Латиніна знизила йому оцінку за виконання вправи на брусах. Спортсмен довів, що такій техніці, яку Латиніна визнала неправильної, його навчили тренери проекту. Лариса Семенівна погодилася виставити йому не 9, а 10 балів, але спортсмен розлютився і пішов.

Слідом за ним не погодилася з оцінками і Вікторія Боня. Разом зі своїм партнером Юрієм Тюкін Вікторія виконувала досить небезпечний номер під куполом.

Психанула: Вікторія Боня влаштувала скандал на шоу «Без страховки»

Під час польоту на полотнах на висоті чотири метри партнери ледь не зіткнулися один з одним лобами! Що могло б статися, якби це сталось, страшно навіть уявити.

Оцінюючи номер Боні, член журі Ірина Вінер, яка є президентом Всеросійської федерації художньої гімнастики, сказала, що Вікторія з партнером допустили помилку.

Тут-то нерви Боні і не витримали. Вона вихопила мікрофон у ведучого Кирила Набутова і заявила, що взагалі-то в кожному номері беруть участь не дві, а три людини. Третій - тренер, який натягує трос, і допустив помилку!

Ірина Вінер та інші члени журі були, м'яко кажучи, обурені такою поведінкою зірки. Але Вікторія не вгамовувалася і намагалася оскаржити занижені оцінки. Тренер Боні, якого, до речі, ніхто, крім неї самої, не вважає винним, від коментарів утримався.

У підсумку на цих зйомках Віка набрала найменшу кількість балів і вилетіла з проекту не з власної волі.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...