Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Страшна драма в родині П'єхи

Страшна драма в родині П'єхи

 6-02-2016, 17:30       Marianna_777       1040     
Знаменита співачка Едіта П'єха розповіла, чому багато років не спілкується з єдиним братом. Зірка підкреслила, що драма в її родині розгорнулася через могили. Передає glamurchik.org з посиланням на dni.ru

Страшна драма в родині П'єхи

"Юзеф Голабі - мій зведений брат. Він - син моєї мами від другого шлюбу. Перший чоловік Феліції Коровевска помер в 37 років, погубивши своє життя на вугільній шахті. Сталося скам'яніння легких - силікоз", - цитує П'єху журнал "Таємниці зірок".

Артистка розповіла, що пізніше в шахту змушений був спуститися її 14-річний брат Павло. "Інакше б нас просто вигнали на вулицю! Адже будинок, де ми жили, належав власникові шахти. Паша відпрацював під землею всього три роки і теж помер від туберкульозу легенів. І знову у нас вдома був похорон", - згадала Едіта.

Після низки трагедій мама артистки вдруге вийшла заміж за Яна Голабі. І коли Едіті було вісім років, народився її зведений брат Юзеф. Відносини з вітчимом у співачки були жахливі. "Він мене бив. Вважав, що так виховує, - продовжує артистка. - Ян був простий сільський чоловік і життя розумів так: його били, значить, треба теж бити".

Однак, каже П'єха, рідного сина вітчим виховував по-іншому. "Юзеф завжди підкреслював різницю між нами. Мовляв, він -" на коні ", а я -" зла тітка ". Хлопчик був улюбленцем долі. А все зло зривали на мені", - поскаржилася зірка. Але ситуація в родині не відбилася на відносинах між дітьми.

Едіта любила брата, вони добре ладнали між собою до тих пір, поки не померли батьки. Після цього в родині розгорнулася справжня війна. "Спочатку всіх поховали окремо: маму, тата, вітчима і старшого брата, - пояснює Едіта Станіславівна. - Але в Польщі за кожне місце на кладовищі треба платити. Я не знала, а то б грошей дала. Але Юзеф вирішив мені нічого не говорити і "заощадити". перепоховати свого батька до мами. і промовчав, коли прийшов час платити за могилу тата і старшого братика. В результаті їх поховання знищили! і тепер там лежать інші люди! Я це Юзефу ніколи не пробачу! " - заявила артистка. За її словами, так робити не можна.

У свою чергу, і брат ображений на співачку. Він стверджує, що Едіта П'єха оббрехала його батька, назвавши тираном. 70-річний Юзеф готовий забути образи тільки якщо артистка спростує все, що говорила раніше. "Сестра повинна спростувати все, що наговорила про мого батька за ці роки. Тоді я, можливо, зможу її пробачити", - заявив Юзеф.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...