Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Причина розлучення:Бред Пітт зраджує Анжеліні Джолі

Причина розлучення:Бред Пітт зраджує Анжеліні Джолі

 7-02-2016, 14:30       Marianna_777       895     
Історія майбутнього розлучення найкрасивішої пари Америки - Анджеліни Джолі і Бреда Пітта - обростає новими подробицями. Так, за повідомленнями американських ЗМІ, до недавнього часу причиною розлучення називали «непримиренні протиріччя» - а саме деспотичний характер Енджі. Втім, на думку таблоїдів, в цій історії не все так просто. Не випадково напередодні весілля Джолі включила в шлюбний контракт пункт про те, що в разі зради Пітта він позбавляється права опіки над шістьма дітьми зоряної пари - трьома рідними і трьома прийомними.

Причина розлучення:Бред Пітт зраджує Анжеліні Джолі

З чуток, причиною стали ревнощі Джолі до кенійської актрисі Люпіте Люпіта Ніонго. Як відомо, 50-річний Бред Пітт, який став продюсером фільму «12 років рабства», де зіграла Люпіта і отримала «Оскар» за кращу жіночу роль, дав привід для ревнощів дружини ще під час минулорічної церемонії нагородження номінантів премії Гільдії Кіноакторів. Тоді Бред не залишав Люпіту ні на хвилину, а після її перемоги в одній з номінацій влаштував овації. Джолі покинула церемонію вкрай засмучена.

Причина розлучення:Бред Пітт зраджує Анжеліні Джолі

Пізніше стало відомо, що Люпіта Ніонго і Бред Пітт знову попрацюють разом - вони об'єднаються для роботи над новою драмою, яку знову випускає продюсерська компанія Бреда Plan B. Йдеться про екранізацію популярного роману Чімаманда Нґозі Адічі - Americanah. У картині Люпіта виступить в якості продюсера і головної зірки.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...