Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Чоловік відбирає дітей у Гвен Стефані з помсти

Чоловік відбирає дітей у Гвен Стефані з помсти

 10-02-2016, 14:30       Marianna_777       1131     
У минулому році одна з найміцніших пар шоу-бізнесу - Гвен Стефані і музикант Гевін Россдейл оголосили, що розлучаються після 13 років шлюбу. Причиною тому стала інтрижка чоловіка на стороні.

Чоловік відбирає дітей у Гвен Стефані з помсти

Розійтися подружжя вирішило мирно, все-таки у них троє дітей - 9-річний Кінгстон Джеймс Мак Грегор, 7-річний Зума Неста Рок та дворічний Аполло Боуї Флінн. Гвен і Гевін оформили спільну опіку над синами і розбіглися без скандалів. Але, як то кажуть, біда не приходить одна. Днями колишній чоловік вирішив, що діти все-таки повинні жити з ним, найняв адвокатів і вирішив подавати в суд на Стефані.

Зарубіжні таблоїди тут же знайшли причину такої різкої зміни курсу. Якщо вірити їх інформації, екс-чоловік співачки моторошно розлютився, коли зрозумів, що Гвен не страждає після розставання з ним.

Чоловік відбирає дітей у Гвен Стефані з помсти

Уже кілька місяців виконавиця зустрічається з кантрі-співаком Блейком Шелтоном. Свої відносини пара не приховує, всюди з'являється разом, Гвен виглядає щасливою ... Це і зачепило і без того вражене самолюбство екс-чоловіка.

Чоловік просто не може змиритися з думкою, що його так швидко забули. Щоб насолити Гвен і пригальмувати розвиток роману, він вирішив вдарити по наболілому - спробувати відібрати у співачки дітей. Адвокати сумніваються, що у Гевіна щось вийде, все-таки шлюб розпався саме через його зради, та й у фінансовому плані співачка куди успішніше екс-чоловіка. Але навіть якщо чоловік не доб'ється свого і діти залишаться з Гвен, то попсувати співачці нерви і порушити любовну ідилію йому, швидше за все, вдасться.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...