Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Андрій Аршавін постраждав від любовного привороту

Андрій Аршавін постраждав від любовного привороту

 11-02-2016, 20:30       Marianna_777       1179     
До сих пір оточуючі не можуть зрозуміти того, як Андрій Аршавін міг залишити вагітну дружину і двох дітей заради іншої жінки. Ця загадка не дає спокою і бабусі футболіста.

Андрій Аршавін постраждав від любовного привороту

Нещодавно в розмові з журналістами Зоя Іванівна поділилася припущенням, що тут не обійшлося без ворожби. Після того, як спортсмен пішов з сім'ї, його життя круто змінилось. Аршавіна почали переслідувати невдачі: від футболіста відмовилися в ФК «Зеніт» - його рідному клубі, перестали запрошувати зніматися в рекламі, почалися проблеми зі здоров'ям.

Бабуся Аршавіна впевнена, що її онука причарували:

"Ми ж з ним півроку не бачилися, але я навіть уявити боюся, як йому зараз складно. Спочатку цей скандал з розлученням, потім кар'єра розвалюватися почала - ніби наврочив хто. Влітку ось йому операцію на ногах робили: виходить, що і зі здоров'ям проблеми почалися. Чула, таке буває, коли людину приворожують, - все у нього з рук геть погано виходить".

До зустрічі з Алісою Казьмін, Андрій Аршавін, за словами Зої Іванівни, не міг дихати без своєї коханої Юлії Барановської. Жінка і зараз не хоче нікого бачити поруч з онуком, крім його колишньої цивільної дружини.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...