Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Мадонна змусила роздягнутися дівчину з Красноярська

Мадонна змусила роздягнутися дівчину з Красноярська

 14-02-2016, 14:30       Marianna_777       2467     
Оксана Набокова мимоволі стала учасниці масштабного шоу знаменитості. Дівчина не очікувала, що кумир зверне на неї особливу увагу і запросить на сцену. Передає glamurchik.org з посиланням на starhit.ru

Мадонна змусила роздягнутися дівчину з Красноярська

«Вперше на сцену до Мадонни я потрапила півроку тому під час її виступу в Міннесоті, - розповіла 27-річна Оксана. - Це традиція - на кожному концерті організатори вибирають когось із залу. Тоді я пошила сукню з червоним серцем, як у Медж, щоб мене помітили. А під час січневих гастролей в Пуерто-Ріко дочекалася її біля службового входу, привіталася і нагадала, що я та сама Оксана. Під час виступу, на пісні «Хто ця дівчинка», Мадонна заявила: «Я 30 років оголялася, тепер ваша черга».

Показала на мене пальцем і додала: «Оксано, що стоїш?» Я не повірила вухам. Вона продовжувала кричати: «Оксано, ти красива». Як відмовити? Я зняла сукню, коли мене потягли на сцену, встигла її надіти. Через пару секунд почалася вакханалія: Медж плескала по моїй попі, потім повалила на підлогу ... Я жахливо соромилася!

Мадонна змусила роздягнутися дівчину з Красноярська

Мадонна навчила мене бути сильною. Вона надихнула мене на переїзд в Америку. Жити в Штатах - мрія дитинства. У 2012 році я ризикнула: зібрала валізи, кинула роботу - була журналістом на телебаченні - і полетіла. Зараз знімаю квартиру в Нью-Йорку, вчуся на курсах ріелторів. Можливо, піду по стопах мами - займуся нерухомістю.

Мадонна змусила роздягнутися дівчину з Красноярська

Заради концертів Медж я недоїдала: збирала гроші, щоб за півроку купувати квитки - на літак і на шоу. На моєму рахунку 31 концерт. І якби мені сказали в першому класі, коли я робила уроки під хіти Мадонни, що буду танцювати з нею - не повірила б. Люди часто запитують, навіщо мені все це. Ви любите пасту? Постійно замовляєте улюблене блюдо? Не набридає? Ось і мені ».
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...