Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Анастасія Самбурська накинулась на своїх шанувальників

Анастасія Самбурська накинулась на своїх шанувальників

 14-02-2016, 16:48       Marianna_777       2113     
Настасья Самбурська, як відомо, знімається не тільки в серіалі "Універ", який приніс їй народну любов, але і грає на театральній сцені. Зараз актриса зайнята в спектаклі "Формалін" в Театрі на Малій Бронній.

Анастасія Самбурська накинулась на своїх шанувальників

Нещодавно її буквально розлютила дівчинка, яка сиділа в третьому ряду. Коли Самбурська вимовляла пронизливу мова, прихильниця знімала зірку "Універ" на смартфон. Настастья порадила їй більше не діставати в театрі телефон, опублікувавши ролик емоційним зверненням на своїй сторінці в Instagram.

"Відписуйтесь, скільки влізе! Коли люди працюють для вас, не можна бути такими безпардонними. Кому треба відео на пам'ять або автограф, дівчатка і хлопчики, є службовий вхід! Не можна так, треба розуміти. Ми на 600 чоловік працюємо! А ви то відключити звук забуваєте, то нахабно свої гаджети дістаєте і навіть не соромлячись операторством займаєтеся. мудрувати скільки завгодно! Вийди на сцену і зіграй, коли перед твоїм носом відбувається хрін знає що! Ми не роботи. Знімати спектаклі можна! Так! Я хрінова артистка, тому що мене відволікають телефони. я не гідна носити звання актриси, тому вручаю його назад і звільняюся. Не згадуйте лихом. #ПіщлаІзПрофессіі знаю, що ще багато хто буде обурюватися, але я кажу про апарт! Коли ти говориш з глядачами, дивлячись їм в очі, не найлегший монолог, сидячи на краю сцени! Це неприпустимо - дістати свій говнофон і почати знімати, перебуваючи в метрі від людини (тут і далі орфографія і пунктуація авторів збережені. - Прим. ред.) ", - підписала ролик Самбурська.


Багато підписників Настасії погодилися з її негативною реакцією на поведінку глядача. Однак інші вирішили, що актриса поводиться занадто грубо, і сама нічим не краща за тих, хто порушує правила хорошого тону.

"Головне, що ти подаєш дітям поганий приклад своїм висловлюванням, і вони під копію тебе будують не свої, а твої життєві думки, людина ти капосна, звичайно", "Настя, сама засунь собі свій телефон в ..., ніякого права не маєш так ображати! крикнула б прям зі сцени тоді, різниці не було, що тут, що там. Ти послухай, що тобі оточуючі говорять) Ти ж для нас знімаєш (для людей) ... Невихованість в тобі грає) "," Російська дійсність, артист впевнений, що не він для народу, а народ для артиста "," Зараз знову подивилася це відео. Все одно - грубо і невиховано. Абсолютно не маєш ніякого права так висловлюватися. і тобі до лиця було б вибачитися за образи. Навіть "Універ" »не виглядає" через таку твою поведінку", - прокоментували розчаровані шанувальники.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...