Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Вся правда про пластичні операції Дубцової

Вся правда про пластичні операції Дубцової

 15-02-2016, 14:30       Marianna_777       1049     
Випускниця «Фабрики зірок» ніколи не була худа, під час шоу вона сиділа на дієтах і займалася спортом. На одному з концертів її коханий зробив Дубцової пропозицію.

Вся правда про пластичні операції Дубцової

«Фабрика» закінчилася, Ірина вийшла заміж, а незабаром у неї народився син. Після пологів Дубцова довгий час не могла повернутися в форму. Ні спорт, ні виснажливі дієти не допомагали зірці. І тоді вона звернулася до фахівця.

В одному з інтерв'ю Ірина зізналася, що зайва вага був приводом для сварки з колишнім чоловіком Романом Черніциному. Комплекси росли, вага не йшла.

Деякі говорили, що зірка незадоволена своїм пупком після вагітності, хтось говорив, що просто зайва вага. Результат один - співачка зважилася на ліпосакцію.

Вся правда про пластичні операції Дубцової

Збільшення грудей

Про ідеальний бюст Ірина мріяла з 16 років, і рішення зробити пластику було запланованим. Тому Дубцова ніколи не приховувала, що третій розмір у неї з'явився не випадково.

Після того як співачка вирішила проблеми із зайвою вагою, вирішила і грудьми зайнятися.

Ірина та її близькі побували на програмі «Пусть говорят», де вона зізналася, що груди це нагорода, якою вона сама себе нагородила.

Вся правда про пластичні операції Дубцової

Ірина не раз у своїх інтерв'ю зізналася, що любить косметичні процедури і практично всі з них перепробувала.
Але співачка стверджує, що хоч вона робила ліпосакцію і збільшення грудей, до омолоджуючих ін'єкцій ботокса вона відноситься категорично погано.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...