Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Лоліта: «Я вийду гола з плакатом: геть ТСЖ! Вже почала худнути »!

Лоліта: «Я вийду гола з плакатом: геть ТСЖ! Вже почала худнути »!

 15-02-2016, 19:00       Marianna_777       1658     
Перед обличчям побуту усі рівні. Навіть знаменитості не застраховані від хамства на дорогах, шкідливих квартирантів або проблем, пов'язаних з несправними електроприладами. Історія Лоліти Мілявської близька сотням росіян. Навесні вона з чоловіком Дмитром Івановим переїжджає на нову адресу. Йдеться про ту саму багатостраждальної квартирі в районі метро «Таганська». Передає glamurchik.org з посиланням на starhit.ru

Лоліта: «Я вийду гола з плакатом: геть ТСЖ! Вже почала худнути »!

Співачка чотири роки робила ремонт в апартаментах, а паралельно воювала з ТСЖ, або, як вона його називає, «підприємством з відбирання грошей у населення». Від Мілявської та інших мешканців вимагали фантастичні суми на утримання будинку. Борець за справедливість, Лоліта відстоювала свої права як могла. Але перед переїздом сусіди, які входять в осередок домоуправління, підкинули знаменитості нові сюрпризи.

У мене якась нескінченна побутова історія, - поділилася зі співачка. - Буквально два тижні тому було чергові збори членів ТСЖ в будинку на Таганці. Хоч я членом і не є, але на збори пішла. Вислухавши програму «життя» для будинку на наступний рік, вибачте, але закричала як різана. Кілька моїх спритних сусідів, що входять до правління ТСЖ, запропонували парочку абсурдних проектів. Перший - скоротити кількість паркувальних місць у дворі, а замість них побудувати дитячий майданчик за 1,2 млн рублів! При тому що в нашому будинку всього два під'їзди, 85 квартир, три дитини. І дитяче містечко у дворі вже є. Заплатити повинні, зрозуміло, ми, мешканці. Розмір платежу розраховується залежно від квадратного метра. З старої Мілявської - приблизно 100 тис. Рублів.

Лоліта: «Я вийду гола з плакатом: геть ТСЖ! Вже почала худнути »!

Складається відчуття, що деякі сусіди, що входять до правління ТСЖ, вважають всіх ідіотами. Можливо, криза вдарила по бізнесу, і хтось намагається врятувати його, але, на жаль, за рахунок інших. Суть другого проекту полягає в тому, що нам раптом знадобилося оснастити будинок камерами в кількості 36 штук - на 1,5 млн рублів. Я зателефонувала приятелю, який займається відеоспостереженням. «У вас що, 10-під'їзний багатоповерховий будинок? - Запитав він. - Та вам навіть 16 камер увіткнути нікуди буде ». Я скинула йому кошторис ТСЖ. Він довго сміявся і, без урахування можливих знижок, проти 1,5 млн рублів поставив свою цифру - 324 тис. Рублів. Поки загальне голосування по «проектам» не відбулися. Але я попередила, що скоро переїжджаю. Хай бояться, що Мілявська освоїла професію будівельника і бухгалтера ».

Лоліта: «Я вийду гола з плакатом: геть ТСЖ! Вже почала худнути »!

Проблеми в квартирі на Таганці почалися ще на стадії ремонту. Лоліті попався виконроб з утворенням стоматолога. За словами зірки, після його роботи довелося обробляти приміщення заново. «У мого майстра руки росли з гланд, - розповідає співачка. - Ще він нажився на будматеріалах. Називав мені суму, наприклад, 90 тис. рублів, а за фактом цифра була 36 тис. Рублів. Я його на цьому впіймала і вигнала ».

Ще 60 тис. Рублів склала щомісячна квартплата. Коли артистка почала розбиратися, з'ясувалося, що більшість платежів необгрунтовані. Мілявська завалила прокуратури і жилінспекции листами-скаргами. Лоліту навіть записали в громадські діячі ...

«А ще в кожній квартирі є гребінки, оснащені кранами: з їх допомогою перекривають подачу води, - продовжує співачка. - В один прекрасний день у мене рвонув кран, і я залила сусіда знизу. У нього здувся паркет. В результаті мені оголосили 60 тис. рублів. Але тільки потім я з'ясувала, що цей прекрасний член ТСЖ зніс вентиляційну шахту, що законом заборонено. Якби вона була на місці, то вода пішла б не в квартиру, а в підвал по шахті. Загалом, все по чучуть освоюю ».
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...