Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Данила Козловський виступив проти нагородження Леонардо Ді Капріо оскаром

Данила Козловський виступив проти нагородження Леонардо Ді Капріо оскаром

 16-02-2016, 19:00       Marianna_777       1268     
У той час як все прогресивне людство затаїло подих в очікуванні 28 лютого - саме в цей день, нарешті, стане відомо, чи отримає Леонрадо Ді Капріо свій перший «Оскар», знаходяться ті, хто не бажає голлівудському артистові перемоги.

Данила Козловський виступив проти нагородження Леонардо Ді Капріо оскаром

Популярний російський актор Данило Козловський впевнений, що американські кіноакадеміки не повинні давати в цьому році Лео жадану нагороду. Козловський не применшує таланту свого голлівудського колеги, просто вважає, що для самого актора невигідно ставати власником «Оскара». На думку Козловського, як тільки Ді Капріо отримає свій «Оскар», публіка тут же втратить до нього підвищений інтерес:

Якщо вже говорити з точки зору стратегії, то краще б Ді Капріо не дали «Оскар». Є таке прислів'я: крутим хлопцям «Оскар» не дають в Америці. Ді Капріо, безумовно, крутий хлопець. Як тільки йому дадуть Оскар, все перестануть про це говорити. А поки йому не даватимуть, всіх буде це обурювати, весь Facebook, все соцмережі будуть дуже емоційно реагувати.

З Козловським не можна не погодитися, адже після того, як два роки тому «Оскар» буквально поплив з рук актора, в інтернеті довгий час не вщухали розмови про «злий рок», який кружляє над голлівудською зіркою, а фанати Лео з усього світу готові були проводити пікети по всьому світу на захист свого кумира.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...