Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Victoria`s Secret під шквалом критики

Victoria`s Secret під шквалом критики

 7-11-2014, 16:00       o_sem       1572     
Victoria`s Secret під шквалом критики


Відомий бренд звабливої спідньої білизни для жінок Victoria’s Secret потрапив під шквал критики, як з боку деяких громадських організацій, так і з боку простих жінок. Головною причиною для цього послужив лозунг, який Victoria’s Secret традиційно щороку вигадують і використовують у своїй рекламній кампанії. Цього року слоган звучить як «The Perfect «Body», що перекладається як «Ідеальне «Тіло». «Body» – це назва нової лінії спідньої білизни, яку цього року випускає бренд.

Для того, щоб уникнути можливих конфліктів слово «Body», навіть, спеціально взяли у лапки – щоб не було сумнівів у тому, що реклама стосується виключно нової лінії білизни і, ні в якому разі, не намагається образити жінок.

Проте, спільнота не оцінила такого маркетингового ходу. Ось, що написала Сара Вейн, відома журналістка: «Використання слова «ідеальна» ображає 99,9% жінок, які не можуть похвалитися такими ж ідеальними параметрами, як у моделей, які рекламують лінію білизни. З боку бренду «Victoria’s Secret» це безвідповідально, якщо не сказати жорстоко». Цю думку розділяють ще шістнадцять тисяч жінок, які підписали ініційовану журналісткою петицію. Активісти впевнені, що бренд має змінити салоган рекламної кампанії і вибачитися перед всіма жінками, яких вони образили. Поки що представники Victoria’s Secret ніяк не прокоментували ці не дуже добрі для них новини.

Victoria`s Secret під шквалом критики

Victoria`s Secret під шквалом критики
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...