Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Іггі Азалія відповіла Емінему

Іггі Азалія відповіла Емінему

 26-11-2014, 15:00       o_sem       1348     
Іггі Азалія відповіла Емінему


Емінем – репер зі світовим ім’ям вже багато років знаходиться на лідерських позиціях у найрізноманітніших пісенних рейтингах. Проте, він не перестає використовувати свій фірмовий стиль привернення уваги до своєї персони – образи колег по цеху. Протягом усієї його кар’єри, коли цікавість до його творчості у журналістів починає згасати, він додає один чи два рядки з брудними образами. Раніше йому намагалися відповідати лише чоловіки, а жінки, які також потрапляли під його «гарячу руку», воліли ігнорувати бешкетника. Але цього разу він явно натрапив не на таку.

Іггі Азалія відповіла Емінему


У своєму останньому витворі Емінем пригрозив зґвалтувати репершу Іггі Азалію. А та не забарилася з відповіддю. У своєму пості на сторінці у соціальній мережі вона назвала його «старим, який постійно дістає дівчат». Вона запевняє, що жінки у шоу-бізнесі мають значно більш вольовий характер і вміють досягати свого попри всі перешкоди, які їй створюють всі підряд. Найбільш неприємне у цій історії те, що її чотирнадцятирічний брат обожнює творчість Емінема, а той так гидко висловлюється у бік сестри.

Сподіваймося, що репер нарешті відмовиться від своєї дурнуватої звички ображати всіх і вся просто заради піару, адже він і так надзвичайно відома особистість, і йому абсолютно ні до чого такі дешеві трюки з піаром.

Іггі Азалія відповіла Емінему
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...