Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » 5 порад як запобігти руйнуванню зубів

5 порад як запобігти руйнуванню зубів

 15-01-2015, 12:07       Irina Rina       1049     
5 порад як запобігти руйнуванню зубів


Запобігти утворенню карієсу набагато легше й ефективніше, ніж лікувати пломбуванням або іншими стоматологічними втручаннями. До того ж, це набагато дешевше, що теж не менш важливо. Залежно від ступеня ураження лікування може коштувати серйозних грошей.

Якщо ви хочете знати, як запобігти руйнуванню зубів природним шляхом (без хімії або звичайного лікування) ми можемо дати вам кілька простих порад:

1. Їжте більше продуктів, багатих лугами.
Луги роблять кістки міцнішими і здоровішими. Отже, споживання продуктів, багатих лугами, допоможе запобігти появі каріозних порожнин. До переліку таких продуктів входять овочі та фрукти.

2. Збалансуйте рівень кислотності.
Підвищений рівень кислотності може призвести до порушення pH рівноваги у організмі, й до втрати кальцію. А кальцій необхідний для здоров’я кісток. Намагайтеся їсти якомога менше продуктів із високим вмістом кислоти і цукру, оскільки вони призводять до підвищення кислотності та порушують pH баланс у вашому організмі.

5 порад як запобігти руйнуванню зубів


3. Їжте овочі сирими.
У процесі термічної обробки овочі втрачають частину поживних речовин, які є будівельним матеріалом для клітин. Їжте овочі сирими хоча б час від часу, щоб ваш організм отримував якомога більше поживних речовин.

4. Використовуйте масло чайного дерева.
Додайте масло чайного дерева у перелік продуктів, які ви використовуєте для щоденного догляду за порожниною рота. Чайне дерево дійсно може захистити ваші зуби від розмноження бактерій, а значить, і від руйнування зубної емалі.

5. Пийте більше води.
Вода необхідна для утворення слини. А слина дуже важлива для збереження здоров’я порожнини рота. Вона містить важливі ферменти, які покривають зуби і захищають їх від мікробів.

Це найелементарніші кроки, які ви можете зробити, щоб запобігти руйнуванню зубів. Вони допоможуть вам зберегти здоров’я не тільки зубів, але і всього організму.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...