Виявляється, що існує прямий зв'язок уживаних нами продуктів харчування та здорового і бадьорого самопочуття. Якщо одні благотворно впливають на наш організм, то інші, можуть нанести йому істотної шкоди. Головне, вивчити всі аспекти даного питання більш детально і дотримуватися правил прийому їжі.
Так, можна виділити основну десятку найбільш підступних продуктів, які можуть не лише зіпсувати настрій чи самопочуття, але і призвести до смертельного результату.
Першою у цьому ряду стоїть вишня, а саме - кісточки з неї.
Рідко зустрінеш людину, яка б не любила поласувати цією дивовижною і соковитою ягодою. Але, необхідно запам'ятати, що кісточки вишні ковтати ні в якому разі не можна, так як у них міститься отрута. Звичайно ж, не біда, якщо парочка все ж проскочить, шкоди від такої незначної кількості не буде. Інша справа, якщо ви поглинаєте ягоду цілком з її начинкою у великих кількостях. :)
Дикий мигдаль також не такий вже й безпечний. Не слід плутати його з солодким мигдалем, який ми звикли їсти, і тим самим, пригнічувати надмірно великий апетит. Дикий мигдаль росте не в нашій країні, так що зустріти його можна лише у рідкісних випадках. Але, попередити все-таки варто.
Касторові боби. Саме з них і роблять таке неприємне касторове масло, яке вживається як проносний засіб. Даний продукт виготовлюється шляхом переробки касторових бобів, які не можна куштувати у сирому вигляді. У них міститься отрута рослинного походження - рицин. Для летального результату буде цілком достатньо незначної дози таких бобів.
Яблука, незважаючи на свою корисність, можуть нам і нашкодити. Звичайно, це відбувається у тому випадку, коли жувати їх разом з насінням. Під впливом деяких ферментів організму, ми отримуємо порцію ціаніду, і саме в цьому криється вся небезпека.
Помідори, так само можна виділити як токсичні овочі, і раніше їх вважали отрутою. Це стосується листя цих плодів, так як вони перенасичені токсичною речовиною під назвою "Томатина".
Ягоду бузини добре приймати у вигляді додавання до чаю або у вино, але самі плоди у чистому вигляді їсти суворо забороняється. Адже наслідки можуть бути не такими вже й радісними, а саме: зупинка дихання і смерть.
Квасолю бажано їсти у консервованому вигляді, так як при варінні, є ризик її НЕ доварити, і тоді до нас в організм потрапляє отрута.
Існує ще й ліамська квасоля, хоча її вигляд не викликає жодного бажання її скуштувати.
Всіма нами улюблену картоплю також потрібно вибирати з розумом. Так, зелені бульби не рекомендується включати у раціон харчування, оскільки у них міститься велика кількість соланіну, що викликає блювоту. Якщо ж їсти таку картоплю у величезних обсягах, то серцевий напад просто неминучий.
Багато господинь полюбляють додавати ревінь у пиріжки або в інші страви, надаючи їм пікантного смаку.
Виявляється, і цей продукт не такий вже й нешкідливий і корисний, як завжди здавалося. Через велику кількість у стеблах щавелевої кислоти, у шлунку виникає дискомфорт і може виникнути блювота.
А пояснюється це тим, що даний компонент, зазвичай додається у пральний порошок, і ніяк не придатний для прийому всередину.
Таким чином, знаючи ці основні правила, можна значною мірою убезпечити себе від негативних наслідків.