Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Звичайні продукти, які приховують у собі смертельну небезпеку

Звичайні продукти, які приховують у собі смертельну небезпеку

 7-01-2015, 20:14       glamur       3811     
Звичайні продукти, які приховують у собі смертельну небезпеку


Виявляється, що існує прямий зв'язок уживаних нами продуктів харчування та здорового і бадьорого самопочуття. Якщо одні благотворно впливають на наш організм, то інші, можуть нанести йому істотної шкоди. Головне, вивчити всі аспекти даного питання більш детально і дотримуватися правил прийому їжі.

Так, можна виділити основну десятку найбільш підступних продуктів, які можуть не лише зіпсувати настрій чи самопочуття, але і призвести до смертельного результату.

Першою у цьому ряду стоїть вишня, а саме - кісточки з неї.
Рідко зустрінеш людину, яка б не любила поласувати цією дивовижною і соковитою ягодою. Але, необхідно запам'ятати, що кісточки вишні ковтати ні в якому разі не можна, так як у них міститься отрута. Звичайно ж, не біда, якщо парочка все ж проскочить, шкоди від такої незначної кількості не буде. Інша справа, якщо ви поглинаєте ягоду цілком з її начинкою у великих кількостях. :)

Дикий мигдаль також не такий вже й безпечний. Не слід плутати його з солодким мигдалем, який ми звикли їсти, і тим самим, пригнічувати надмірно великий апетит. Дикий мигдаль росте не в нашій країні, так що зустріти його можна лише у рідкісних випадках. Але, попередити все-таки варто.

Касторові боби. Саме з них і роблять таке неприємне касторове масло, яке вживається як проносний засіб. Даний продукт виготовлюється шляхом переробки касторових бобів, які не можна куштувати у сирому вигляді. У них міститься отрута рослинного походження - рицин. Для летального результату буде цілком достатньо незначної дози таких бобів.

Яблука, незважаючи на свою корисність, можуть нам і нашкодити. Звичайно, це відбувається у тому випадку, коли жувати їх разом з насінням. Під впливом деяких ферментів організму, ми отримуємо порцію ціаніду, і саме в цьому криється вся небезпека.

Помідори, так само можна виділити як токсичні овочі, і раніше їх вважали отрутою. Це стосується листя цих плодів, так як вони перенасичені токсичною речовиною під назвою "Томатина".

Ягоду бузини добре приймати у вигляді додавання до чаю або у вино, але самі плоди у чистому вигляді їсти суворо забороняється. Адже наслідки можуть бути не такими вже й радісними, а саме: зупинка дихання і смерть.

Квасолю бажано їсти у консервованому вигляді, так як при варінні, є ризик її НЕ доварити, і тоді до нас в організм потрапляє отрута.

Існує ще й ліамська квасоля, хоча її вигляд не викликає жодного бажання її скуштувати.

Всіма нами улюблену картоплю також потрібно вибирати з розумом. Так, зелені бульби не рекомендується включати у раціон харчування, оскільки у них міститься велика кількість соланіну, що викликає блювоту. Якщо ж їсти таку картоплю у величезних обсягах, то серцевий напад просто неминучий.

Багато господинь полюбляють додавати ревінь у пиріжки або в інші страви, надаючи їм пікантного смаку.
Виявляється, і цей продукт не такий вже й нешкідливий і корисний, як завжди здавалося. Через велику кількість у стеблах щавелевої кислоти, у шлунку виникає дискомфорт і може виникнути блювота.
А пояснюється це тим, що даний компонент, зазвичай додається у пральний порошок, і ніяк не придатний для прийому всередину.

Таким чином, знаючи ці основні правила, можна значною мірою убезпечити себе від негативних наслідків.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...