Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

Сім причин почати бігати

 29-03-2015, 18:30       o_sem       1182     
Сім причин почати бігати


Весна вже повністю вступила в свої права, а отже зараз саме час зайнятися спортом, аби привести своє тіло до ладу перед пляжним сезоном. Один з найбільш розповсюджених способів – це біг. Чи дійсно це корисно і ефективно? Коли краще бігати і чи варто розпочинати зайняття спортом саме з бігу? До вашої уваги сім причин зайнятися бігом вже завтра.

Сім причин почати бігати


1. Під час бігу ви насичуєте свою кров киснем, який так необхідний нашому організму. В результаті, всі органи будуть працювати краще. Особливо це помітно, якщо ви почнете займатись на вулиці подалі від трас – так щоб дихати насиченим повітрям.

2. Біг дозволяє не тільки підтримувати фізичну форму, а й дає можливість розуму знаходитись підвищити активність і працювати краще. Тож, якщо ваша робота так чи інакше пов’язана з розумовою діяльністю, біг – це один з найпростіших способів змусити ваш розум працювати краще.

3. Коли ви введете пробіжки у щоденний графік, ви значно покращите свій імунітет. Завдяки тому, що у організмі підвищується кількість еритроцитів і гемоглобін (природнім чином), а також через те, що ви позбавляєтесь від зайвого холестерину (і, як наслідок, стрункішаєте). Також функціонування відновлює і кишечник.

Сім причин почати бігати


4. Під час довгих навантажень (у тому числі і бігу на довгі дистанції) до крові надходить дивовижний гормон – ендорфін, який також кличуть «гормоном щастя». Тобто, якщо ви будете довго займатись, ви будете ставати щасливішими. Біг навіть рекомендують людям, у яких діагностували депресію – як природній засіб позбавлення від неї.

5. Біг допомагає розвивати ваші серцеві м’язи. Е подвійна перевага – по-перше, серце стає здоровішим і ризик його захворювань зводиться до мінімуму, по-друге, треноване серце за один цикл «проганяє» більший об’єм крові по організму, а отже забезпечення корисними речовинами і киснем всіх органів стане значно кращим.

6. Під час бігу (завдяки всім вище приведеним фактам) відбувається процес регенерації печінки, до того ж навантаження на нирки значно зменшується і вони теж мають змогу «відновитись».

7. Займатись бігом однаково корисно як з ранку, так і ввечері. Якщо ви обираєте перший варіант, то ви допомагаєте організму прокинутись і «увійти у колію» гармонійно і легко, плюс вас чекатиме заряд бадьорості на цілий день. Якщо ж ваш вибір – вечір, то ви зможете краще розслабитись після тяжкого робочого дня і швидше заснете міцним сном.

Сім причин почати бігати
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...