Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Алсу поділилася секретами свого бездоганного вигляду

Алсу поділилася секретами свого бездоганного вигляду

 7-12-2015, 16:00       Marianna_777       1422     
Алсу вирішила боротися з інтернет-шахраями, які від її імені роздають шанувальникам поради краси і рекламують свої товари. Співачка повідомила, що особисто виявила підроблені сторінки в соціальних мережах, на яких вона нібито радить купувати інноваційні новинки по догляду за собою. Передає glamurchik.org з посиланням на dni.ru

Алсу поділилася секретами свого бездоганного вигляду

"Шановні мої підписники! Останнім часом особливо пожвавилися фейкові сторінки з публікацією реклами різноманітних товарів, якими я, нібито, користуюся, та ще й повідомляю про це в" численних інтерв'ю ". Я завжди ставилася поблажливо до таких публікацій. АЛЕ всякому, навіть ангельському, терпінню приходить кінець. ЗАКЛИКАЮ всіх блокувати ці сторінки і відправляти нещадно в спам. А від себе хочу додати, що мені дуже приємно, як і будь-якій нормальній жінці, читати про те, як молодо я виглядаю. Тільки, на нещастя моїх "супер-фейків ", пов'язано це НЕ з використанням їх" супер-засобів "," чудо-браслетів "," кілець "," ланцюгів "або" нашийників ", - написала вона на свій сторінці в Instagram.

Алсу поділилася секретами свого бездоганного вигляду

Алсу також спростувала чутки про те, що вона захоплюється походами до косметологів. Співачка запевняє, що, по-перше, у свої 32 роки виглядає прекрасно сама по собі, а, по-друге, свіжому вигляду сприяють зовсім не дорогі процедури.

Алсу поділилася секретами свого бездоганного вигляду

"А пов'язано це з тим, що я ще МОЛОДА! У мене немає ніяких секретів. Мій рецепт простий: здоровий сон, правильне харчування, спорт! І ще дуже раджу ЛЮБОВ, причому, в необмежених кількостях !! ВСІМ ДОБРА, СВІТЛА, душевного спокою І ГАРМОНІЇ! Ну, а якщо! я буду використовувати будь-які ще методи і засоби або ж відкривати магазини і т.д., то мої читачі і підписники дізнаються про це найпершими особисто від мене на цій сторінці ", - поділилася співачка.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...