Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Секрет Брітні Спірс - відмова від вуглеводів і йога

Секрет Брітні Спірс - відмова від вуглеводів і йога

 9-12-2015, 20:00       Marianna_777       1173     
Історія Брітні і її зайвої ваги стара як світ. Вже років десять Спірс набирає і скидає, набирає і скидає. Зазвичай дівчині не вдається надовго зберегти форму, всього пару місяців, і боки з жирком зрадницьки визирають з пояса вузьких шортів. Шанувальники помітили, що з фігурою зірки відбувається те ж саме, що і з її особистим життям! Брітні весь час сходиться і розлучається з бойфрендами, прямо як із зайвими кілограмами.

Секрет Брітні Спірс - відмова від вуглеводів і йога


Але, схоже, до 34 років зірка все-таки змогла взяти себе в руки. Вона нарешті повернула собі спокусливу фігуру. В інтерв'ю американському журналу про фітнес та здоровий спосіб життя Спірс зізналася: «Моє тіло сильно змінилося після двох вагітностей, але я знайшла вихід».

Секрет Брітні Спірс - відмова від вуглеводів і йога

Секрет Брітні виявився простий: співачка дотримується низкоуглеводной дієти, тобто відмовляється від булочок, чіпсів, хліба, солодощів та інших швидких вуглеводів. До речі, саме солодощі - це те, від чого Спірс божеволіє. Але заради підтягнутого тіла їй довелося розлучитися з тістечками, додати в меню неабияку порцію свіжої зелені, овочів. А ще співачка підсіла на суші. І це не все. Спалювати калорії їй допомагає не спортивний зал і довгі пробіжки на доріжці, а йога! Вона сприяє природному зниженню ваги за рахунок зниження стресу. Як відомо, Спірс - особа нервова (спокійні люди рідко спонтанно голяться наголо), і не виключено, що в метаморфози її фігури були винні не дві вагітності, а саме стрес, який вона заїдала.

Зараз співачка у відмінній формі. Залишається тільки побажати їй зберігати душевну рівновагу, і тоді товстушка Спірс до нас не повернеться.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...