Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Вікторію Боню викрили в пластиці грудей і лиця

Вікторію Боню викрили в пластиці грудей і лиця

 10-12-2015, 10:00       Marianna_777       967     
Давно стало помітно, що зона декольте Вікторії Боні трохи округлилася. Проте дівчина не раз заперечувала причетність пластичних хірургів до цих нововведень. Зірка «Дому-2» запевняла, що своїми зовнішніми даними вона зобов'язана лише природі. Передає glamurchik.org з посиланням на wday.ru

Вікторію Боню викрили в пластиці грудей і лиця

Але, дивлячись на знімки Вікторії, зроблені перед операцією в одній з московських клінік естетичної медицини, що попали в руки журналістів, виникають великі сумніви, щодо правдивості слів 36-річної теледіви. Адже на знімках пацієнтки відображені характерна родимка на передпліччя і старий шрам Вікторії в зоні декольте.

Вікторію Боню викрили в пластиці грудей і лиця

Як повідомляє портал Super.ru, молода мати зробила цілий ряд пластичних операцій у знаменитого московського хірурга Сергія Левіна: підтяжку обличчя, що дозволила їй скинути 10-15 років, а також надала об'єм грудей за допомогою введених під м'яз силіконових імплантатів.

Віка Боня - рідкісний гість у Москві. Після народження дочки в 2012 році теледіва перебралася до цивільному чоловікові в Монако і в столиці з'являється тепер наїздами.
Нагадаємо, що подібні сенсаційні подробиці її особистого життя не вперше з'являються в ЗМІ. Півтора роки тому з подачі одного жовтого порталу на Вікторію Боню в Москві обрушилася буквально хвиля негативу. Тоді ображена дівчина подала в суд і виграла справу. А після поділилася секретом, як боротися з негативом і навіть навчитися користуватися поганою енергетикою.
"Нерідко у мене запитують, як боротися із заздрістю, негативом. Вивела формулу, яка полягає в тому, що негативна енергія - це якийсь дар. Якщо вміти нею користуватися, можна перетворити її в паливо. Що я і роблю. Тому ті, хто виливає на мене негатив, рухають, надають сил, підтримують мене, самі того не усвідомлюючи".

"Люди мають право ставитися до мене як завгодно, нікого не засуджую. А односторонні випади на свою сторону взагалі сприймаю з посмішкою, бо вони виходять із серії «я за вами довго біг, щоб сказати, що ви мені байдужі".
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...