Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Ксенія Бородіна буде народжувати з подругою

Ксенія Бородіна буде народжувати з подругою

 10-12-2015, 18:30       Marianna_777       1571     
Лічені дні залишаються до того моменту, коли Ксенія Бородіна стане мамою вдруге. Останнім часом все частіше чоловіки їдуть в пологовий будинок разом з дружинами, щоб перебувати поруч у такий відповідальний момент. Однак ведуча «Дому-2» вирішила взяти з собою в пологовий будинок не чоловіка, а подругу. Передає glamurchik.org з посиланням на starandstar.ru

Ксенія Бородіна буде народжувати з подругою

Ксенія вважає, що чоловік не повинен в такий момент знаходитися поряд з жінкою, тому Курбану Омарову доведеться чекати дзвінка від дружини:

"У нас з чоловіком домовленість, він буде чекати дзвінка вдома. А в родовій за руку потримає подруга, яка і Мару «зустрічала». Вважаю, чоловік не повинен бути присутнім при такій стресовій процедурі, це жіноча справа!"

Відомо, що Бородіна планує народжувати сама, без кесаревого розтину. Пологи будуть проходитимуть в московському перинатальному центрі.

Ксенія Бородіна буде народжувати з подругою

Ксенія розповіла про те, що вагітна, тільки місяць тому. Втім, шанувальники вже давно здогадалися про її «цікавоме положення».

Тепер Бородіна із задоволенням розміщує у себе на сторінці нові фотографії з великим животом, і ділиться інформацією про своє самопочуття.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...