Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Ксенія Бородіна рветься в тренажерний зал

Ксенія Бородіна рветься в тренажерний зал

 10-01-2016, 19:30       Marianna_777       949     
Телеведуча Ксенія Бородіна, наприкінці грудня, що стала мамою найчарівнішого малятка Теї, вже подумує про можливість повернутися до активних занять спортом. Ксенія не хоче чекати півроку, як деяким молодим матусям радять лікарі. Вона готова почати тренування в спортивному залі, витримавши всього сорок днів після пологів. Передає glamurchik.org з посиланням на spletnik.ru

Ксенія Бородіна рветься в тренажерний зал

Правда, у телеведучої на цей рахунок все ж є сумніви. Ними вона поділилася зі своїми фанатами, запитавши поради у тих, хто має в цьому питанні досвід. «Дівчата, а коли після пологів можна в зал ?! - запитала Ксенія Бородіна в мікроблозі. - Як швидко ви пішли ?! Ось я згодна, що через 40 днів! Явно через 6 місяців це перебір. У мене не кесареве! »Шанувальниці радять Ксенії не поспішати і повертатися до фізичних навантажень поступово, починаючи з щоденною зарядки вдома, а вже потім, витримавши такий режим хоча б пару місяців, приступити до активних тренувань в спортивному залі.

Ксенія Бородіна рветься в тренажерний зал

«Мені лікар дозволив фізичне навантаження через чотири місяці рівно», «Два місяці мінімум, пожалійте свій організм, він же пережив величезне навантаження за вагітність і пологи, це як в космос злітати, а то й важче. Зачекайте, спорт нікуди не втече »,« Залежить від стану здоров'я, якщо все в порядку можна від 3-6 місяців, але не раніше », - застерігають фанатки Бородіної.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...