Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Анфіса Чехова поділилася своєю дієтою

Анфіса Чехова поділилася своєю дієтою

 31-01-2016, 14:30       Marianna_777       1688     
Шанувальники Анфіси Чехової помітили, що телеведуча за останні місяці сильно схудла і з кожним днем виглядає все краще і краще. Анфіса не стала приховувати таємницю преображення і поділилася оригінальним рецептом своєї дієти, виклавши в соціальній мережі фото свого обіду з білим хлібом, хамоном і сиром. Передає glamurchik.org з посиланням на 7days.ru

Анфіса Чехова поділилася своєю дієтою

«Дівчата, хто там питав про мою дієту? Ось вона: їж що смачно і ні про що не шкодуй, - повідомила Анфіса. - І воду не забуваємо пити протягом дня. Я п'ю близько 3-х літрів. І ніяких ненатуральних продуктів! І хліб тільки бездріжджовий! Тут, в Америці, правда, такий вдень з вогнем не знайдеш ».

Анфіса Чехова поділилася своєю дієтою

Нагадаємо, що Анфіса Чехова вже кілька тижнів живе в Маямі. Телеведуча поїхала туди разом з чоловіком - актором Гурамом Бабліашвілі, щоб вчити англійську мову.

Анфіса Чехова поділилася своєю дієтою

«До речі, життя в Америці сильно підвищує самооцінку, - поділилася Чехова. - Мало того, що тут більшість дівчат дуже "м'ясні", міцні такі, ходять в сексуальних коротких шортиках, обтягуючих джинсах і коротких топах, і дуже собою задоволені! Так ще, куди не підеш, на кожному буквально кроці, тобі роблять компліменти! Всі кому не лінь! Продавщиці в магазинах, перехожі, перші зустрічні. Сьогодні дізналася, що в мене гарні черевики, окуляри, комбез, сорочка, сумка, особа, шкіра як у немовляти і вії видатні! Не скупляться американці на добрі слова! У цьому сенсі нам потрібно у них повчитися! »

Анфіса Чехова поділилася своєю дієтою
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...