Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Х'ю Джекман в п'ятий раз лікується від раку

Х'ю Джекман в п'ятий раз лікується від раку

 9-02-2016, 17:30       Marianna_777       975     
Актор вже в п'ятий раз за останні два роки справляється з раком шкіри хірургічним шляхом. Лякаючою новиною 47-річний Джекман поділився в своєму Instagram в минулий понеділок, опублікувавши Селфі.

Х'ю Джекман в п'ятий раз лікується від раку

«Приклад того, що буває, коли не захищають обличчя від сонця. Базальнокліткова карцинома. Чи не найнебезпечніший різновид раку, але тим не менш серйозна. Будь ласка, захищайте шкіру від сонця і регулярно перевіряйтесь », - підписав актор постопераційні фото з заклеєним носом.

«Карцинома була видалена в понеділок вранці, зараз з Х'ю все в порядку», - повідомив журналу People офіційний представник Джекмана.

Х'ю Джекман в п'ятий раз лікується від раку

Перший раз рак у Джекмана діагностували в листопаді 2013 року, коли фахівець по гриму звернув увагу на дивну пляму на шкірі обличчя і попросив актора перевіритися у лікаря. Пляму, що виявилося карциномою, видалили, з тих пір Х'ю робив подібні операції тричі - в травні і жовтні 2014 року на носі і в минулому році на плечі.

«Я перевіряюся у лікаря кожні три місяці, - говорив актор в одному з недавніх інтерв'ю. - Це завжди шок, коли говорять: "У вас рак". Але я з Австралії, де рак шкіри вельми поширений. Ніколи не ховався від сонця в дитинстві і юності, так що я зараз перший кандидат на цей недугу ».
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...