Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Марина Александрова вперше вийшла в світ після пологів

Марина Александрова вперше вийшла в світ після пологів

 14-12-2015, 15:24       Marianna_777       1024     
У Москві пройшов Bosco Бал, що зібрав під своїм покровом весь цвіт російського шоу-бізнесу. На заході, темою якого був Новий рік в ретро-стилі, відзначилися фігуристка Тетяна Навка з чоловіком, прес-секретарем президента Дмитром Пєсковим і дітьми, Світлана Бондарчук, продюсер Яна Рудковська з чоловіком, фігуристом Євгеном Плющенко, дружина Дмитра Малікова Олена з дочкою Стефанією, актриса Анастасія Заворотнюк, Олександр і Катерина Стриженова з дочкою Сашею. Передає glamurchik.org з посиланням на dni.ru

Марина Александрова вперше вийшла в світ після пологів

Нагадаємо, Марина Александрова народила дочку в одній з клінік американського Нью-Йорка у вересні. Новонароджену дитину назвали Катериною. Пологи популярної вітчизняної актриси пройшли в тому ж перинатальному центрі, де і перші. Для багатьох поява другої дитини в сім'ї Александрової стало сюрпризом - Марина і її чоловік, головний режисер "Першого каналу" Андрій Болтенко, ретельно приховували цікаве положення актриси. Марина відлетіла до США сильно заздалегідь, де, готуючись до пологів, прекрасно проводила час, відвідуючи місцеві музеї і насолоджуючись відпочинком.

Марина Александрова вперше вийшла в світ після пологів

Марина Александрова народила первістка, сина Андрія, на Нью-Йорку 11 липня 2012 року. У тому ж році актриса вийшла заміж за батька своєї дитини режисера "Першого каналу" Андрія Болтенко.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...