Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Ксенія Бородіна погуляла на весіллі подруги

Ксенія Бородіна погуляла на весіллі подруги

 27-12-2015, 11:00       Marianna_777       1511     
Телеведуча Ксенія Бородіна в ці дні цілком і повністю поглинена турботами про новонародженій доньці Теї, яка з'явилася на світ 22 грудня. Буквально напередодні лікарі відпустили молоду маму разом з малятком з клініки додому.

Ксенія Бородіна погуляла на весіллі подруги

Втім, Ксенія встигає не тільки насолоджуватися радощами материнства, а й примудряється знаходити час на своїх улюблених подруг, демонструючи, як важливо для неї їх присутність в її житті. А привід, заради якого Ксенія Бородіна вперше після народження дочки ненадовго відлучилася з дому, дуже вагомий - весілля її близької подруги, кастинг-директора «Дому-2» і директора Дмитра Нагієва Олени Шайкін, яку близькі кличуть Шая.

Ксенія Бородіна погуляла на весіллі подруги

Пропустити настільки важливий захід, якого всі так довго чекали, Ксенія не могла, навіть незважаючи на свої прекрасні і цілком вибачаючі її обставини. Молода мама на півгодини поїхала з дому, щоб особисто привітати з одруженням Олену Шайкін, дружбою і спілкуванням з якою Ксенія Бородіна дуже дорожить.

Телеведуча була присутня на реєстрації шлюбу Олени з її обранцем, що відбулася в Гагарінському загсі столиці в суботу, 26 грудня. А після знайшла час і на те, щоб сказати пару теплих фраз на адресу подруги в мікроблозі. «Як лебідь моя Шая! Дорога моя, як же я щаслива за тебе! Я рада, що в цей день, хоч і на 30 хвилин, але була поруч », - написала Ксенія Бородіна, опублікувавши фото подруги з нареченим.

Ксенія Бородіна погуляла на весіллі подруги

До речі, Олена Шайкін в числі близьких гостей була присутня на весіллі у Ксенії Бородіної і Курбана Омарова, що відбулася в липні цього року. У фіналі цього незабутнього і дуже красивого торжества саме Олена до своєї радості зловила букет нареченої - вірний знак того, що наступною новобрачной стане саме вона. Прикмета спрацювала, і незабаром дівчина отримала пропозицію руки і серця від свого обранця.

Розповіла Ксенія Бородіна і ще про один радісну подію. Її старша донька Маруся перемогла на змаганнях з гімнастики. «Моя любов, моя гордість! Ти домоглася свого, перше місце, - написала під відео з донькою, яка зайняла верхню сходинку п'єдесталу пошани, Ксенія Бородіна. - У нас тиждень найкращих подій! »

До слова, Ксенія Бородіна - не єдина зіркова матуся, якій не сидиться в чотирьох стінах. Заради зустрічі з подругами не так давно ненадовго відлучалася з дому і інша зірка, Анастасія Винокур, яка вперше стала мамою на початку грудня. Буквально через тиждень після появи сина Федора на світ, балерина на дві години залишила малюка з його папою Григорієм Матвеєвічевим, а сама відправилася на традиційну Різдвяну вечерю в компанії своїх подруг.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...