Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Ліза Боярська продемонструвала сімейну ідилію

Ліза Боярська продемонструвала сімейну ідилію

 2-01-2016, 18:30       Marianna_777       1227     
Актриса Ліза Боярська з настанням нового року ще раз поспішила продемонструвати громадськості, що у неї з чоловіком Максимом Матвєєвим, всупереч пересудам, прекрасні відносини. Передає glamurchik.org з посиланням на starhit.ru

Ліза Боярська продемонструвала сімейну ідилію

Єлизавета опублікувала в мікроблозі знімок, який доводить, що в знаменитому на всю країну сімействі панує справжня ідилія. На фото, зробленому очевидно в момент святкування Нового року, відображені четверо: Ліза Боярська, її чоловік Максим Матвєєв і батьки - Михайло Боярський і Лариса Луппіан. Позуючи людині, що знаходиться за кадром, вся компанія щасливо посміхається. Відчувається, що цим людям комфортно в товаристві один одного. Судячи з усього, зоряні тесть і теща відмінно ладнають з зятем Максимом Матвєєвим, що зайвий раз доводить - до їхньої дочки, Єлизаветі Боярської він ставиться чудово, а батьки цей факт завжди помічають і цінують. Від знімка віє домашнім теплом і комфортом. Михайло Боярський, до слова, відображений без свого знаменитого капелюха на голові, що велика рідкість!

Відзначимо, що за останній тиждень Ліза Боярська вже вдруге публікує спільні фото з чоловіком Максимом Матвєєвим, чого раніше не бувало. Перестати приховувати від громадськості деталі сімейного життя актрису змусила хвиля чуток, що мусовалась в останні дні минулого року.

Ліза Боярська продемонструвала сімейну ідилію

Публіка сильно засумнівалася, що зіркове подружжя щасливі разом, коли Єлизавета стала з'являтися масово на світських заходах, та ще без обручки на безіменному пальці. Масло у вогонь пересудів було підлита в день святкування 30-річчя актриси, коли на вечірку в один з ресторанів Санкт-Петербурга її прийшли вітати численні гості, а Максим Матвєєв так і не з'явився. Громадськість зробила висновок: подружжя розлучилося.

Правда, на радість шанувальників однієї з найкрасивіших пар вітчизняного кінематографа, дочка Михайла Боярського сама вирішила взяти слово і відверто розповіла всім, що відбувається в їхній родині. Актриса заявила, що якщо сімейна пара не виставляє напоказ свої відносини, це говорить тільки про те, що вона береже особисте життя від втручання сторонніх цікавих очей. На доказ того, що вона і Максим Матвєєв раніше разом, Ліза Боярська опублікувала фото зі святкування її дня народження у вузькому колі друзів і близьких, де поруч з винуватицею торжества весь час був її коханий чоловік.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...