Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Світлана Бондарчук показала сімейну ідилію

Світлана Бондарчук показала сімейну ідилію

 16-02-2016, 18:00       Marianna_777       1487     
Нещодавно в пресі знову з'явилися чутки про розлад у одній з найміцніших сімей вітчизняного шоу-бізнесу. Стали говорити, що Світлана Бондарчук і її знаменитий чоловік вирішили розійтися після 20 років шлюбу.

Світлана Бондарчук показала сімейну ідилію

Підписники Світлани в соціальній мережі звернули увагу, на те що вона практично ніколи не публікує в блозі фотографії з чоловіком. Бондарчук часто ділиться знімками з численними друзями, в тому числі чоловічої статі. А ось чоловік з'являється в її стрічці вкрай рідко.

Також приводом для пліток стало і те, що Світлана не супроводжувала Федора Бондарчука на врученні кінопремії "Золотий орел", де він отримав приз за кращу чоловічу роль. Подружжя проігнорували чутки, проте Світлана вирішила продемонструвати, що в її родині все добре.


Бондарчук опублікувала на особистій сторінці в соцмережі зворушливий знімок. На фото Світлана і її знаменитий чоловік доглядають двох чарівних онучок. "Чотири дівчинки і Федір", - підписала вона знімок в Instagram, звернувши увагу на собаку.

Світлана Бондарчук показала сімейну ідилію

Відзначимо, що сімейне фото, наповнене ніжністю і любов'ю, переконало підписників зірки в тому, що у пари все добре. Зворушливий кадр розвіяв всі припущення злостивців, які підозрювали, що подружжя готується до розлучення.

"Які класні! Теж хочу бути такою бабусею! Так! І з таким дідусем!", "Нарешті-то чоловік в кадрі! Заспокоїли", "Незрівнянна фотографія. Щастя вам", "Стільки любові і ніжності", "Більше ваших спільних фотографій, красива пара "," Ну ось, а то їх вже розвела громадськість ", - написали користувачі мережі.

Нагадаємо, що у Світлани і Федора Бондарчука - велика і міцна сім'я. Вони познайомилися через спільних друзів більше 20 років тому. Потім Світлана відвідувала Федора в лікарні, куди він потрапив через алкогольне отруєння. Відома співачка Ліка Стар заявила в інтерв'ю, що у неї були стосунки з Федором, коли він зустрів Світлану, і він довгий час не міг зробити вибір. Пара узаконила відносини в 1991 році. У Федора і Світлани - двоє дітей: Сергій і Варвара.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...