Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Як під копірку: двійники Анджеліни Джолі

Як під копірку: двійники Анджеліни Джолі

 10-03-2016, 22:07       Marianna_777       3935     
Напевно кожен з нас мріяв у дитинстві бути схожим зовні на своїх улюблених кіногероїв, актрис і музикантів. Деяким в цьому плані дуже пощастило, їм пощастило народитися із зовнішністю зірки. Одні просто живуть з цим, інші ж, використовують схожість зі знаменитістю собі під благо.Для таких везунчиків відкрита пряма дорога в шоу-бізнес, варто тільки показати своє відоме лице і ти вже на перших шпальтах новинних стрічок.

Як під копірку: двійники Анджеліни Джолі

Двійники Джолі
Мільйони дівчат у всьому світі мріють про зовнішність Анджеліни Джолі, деякі з них вдаються до послуг пластичних хірургів, зменшують собі ніс, збільшують губи, малюють котячий погляд, а деяким просто пощастило народитися із зовнішністю найбажанішої жінки у світі.

Як під копірку: двійники Анджеліни Джолі
Як під копірку: двійники Анджеліни Джолі

Алія Нурієва (Росія)
Алія народилася в Башкирії, а по закінченні університету переїхала до Москви і влаштувалася працювати юристом. Багато хто визнає схожість дівчини з Джолі, а близько роботи іноді скупчуються фанати "зірки" і просять Алію сфотографуватися з ними.

Як під копірку: двійники Анджеліни Джолі

Каджя Норум (Норвегія)

Серед двійників Енджі також прославилася і Каджя Норум, дівчина у всьому копіює знаменитість, і навіть робить такі ж татуювання, як у Енджі.

Як під копірку: двійники Анджеліни Джолі

Тіффані Клаус (США)

Однією з найпопулярніших копій Анджеліни на сьогодні вважається німкеня Тіффані Клаус з США. Дізнавшись про дівчину, точну копію Енджі, її тут же стали переслідувати папараці. Потім, на Тіффані посипалися пропозиції про зйомки в фотосессіях. Гонорари дівчині пропонували достатні. І незабаром дівчина стала знаменитістю, сам Джонні Депп запросив її взяти участь у картині Meet Spartans. По спеціальності Тіффані мистецтвознавець і дізайнер. Улюблене захоплення дівчини - оперний спів і малювання. До того ж, Тіффані є мамою двох чарівних діточок і коханою дружиною чоловіка.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...