Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Анастасія Волочкова показала незвичайну ялинку

Анастасія Волочкова показала незвичайну ялинку

 28-12-2015, 09:30       Marianna_777       911     
Де ще можна дізнатися останні новини, що відбуваються в житті Анастасії Волочкової, як ні в її інстаграмі? Артистка є активним блогером, і кожен день розміщує у себе на сторінці в соціальній мережі нові фотографії. Звичайно, балерині часто «дістається» від її підписників за деякі відверті знімки, але останнім часом Анастасію все частіше стали хвалити. Передає glamurchik.org з посиланням на starandstar.ru

Анастасія Волочкова показала незвичайну ялинку

Зірки напередодні Нового року поспішають похвалитися ялинками, які з'явилися в їх домах.Вчора Анастасія Волочкова показала свою ялинку. Підписники відзначили незвичайність оформлення. Ще б пак - в якості гірлянд дизайнери використовували нотні аркуші, а в середині ялинки - білий лебідь. Підписники балерини похвалили оригінальну ідею.

Анастасія Волочкова показала незвичайну ялинку

Втім, без невеликої критики все-таки не обійшлося. Фоловери Анастасії звернули увагу на штори, що закривають величезні вікна в будинку балерини. Багато хто вважає, що їх необхідно терміново замінити на більш сучасні, оскільки наявні штори абсолютно не створюють відчуття домашнього затишку:

"Ялинка гарненька, а ось штори не дуже. Затишку немає, офіс а не будинок, і той а ля 40- і !!"
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...