Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Битва суконь: Джоан Смоллс проти Леді Гаги

Битва суконь: Джоан Смоллс проти Леді Гаги

 15-01-2016, 11:30       Marianna_777       1103     
Зірка подіуму чи зірка сцени? Вибір між суперницями сьогоднішньої "Битви ..." буде нелегким, адже на "ринг" виходять топ-модель Джоан Смоллс - учасниця нью-йоркської колекції Marc Jacobs весна-літо 2016 і відома як "королева монстрів" Леді Гага, останнім часом все частіше віддає перевагу більш стриманим, класичним, але від того не менш яскравим образам. Передає glamurchik.org з посиланням на spletnik.ru

Битва суконь: Джоан Смоллс проти Леді Гаги

Випадком з того ж ряду стала поява співачки на церемонії National Arts Awards-2015, де вона продемонструвала сукню з нової колекції Марка Джейкобса, місяцем раніше - під час показу лінійки - бачене нами на Джоан Смоллс.

Скажете, що таке порівняння несправедливо, так як подіумний образ неминуче перебільшений і доведений до абсурду, а вихід на червону доріжку зобов'язує виглядати не стільки епатажно, скільки елегантно? Саме так, ось чому сьогоднішня "Битва ..." - яскравий наочний приклад того, як далека подіумне життя сукні від реальної, і можливість нарешті оцінити по достоїнству і ту, й іншу його інкарнацію.

Битва суконь: Джоан Смоллс проти Леді Гаги


При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...