Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Децл розповів чому він не стриже свої дреди більше 15 років

Децл розповів чому він не стриже свої дреди більше 15 років

 21-01-2016, 12:00       Marianna_777       1233     
У Кирила Тлумацького, відомого під псевдонімом Децл, ефектна зачіска: до 32 років репер відростив дреди до колін. Стригтися музикант не збирається. "Це стабільність моя внутрішня. Стабільність у поглядах. Я не дуже замислююся над тим, скільки років ростуть мої дреди. Це невід'ємна частина мене. Це питання вирішилось само собою давно і все", - поділився він з "Радіо Свобода".

Децл розповів чому він не стриже свої дреди більше 15 років

Децл зізнався, що не прагне до популярності і регулярно відмовляється від участі у телевізійних проектах. Найчастіше репера кличуть у різні ток-шоу, але він не бажає публічно обговорювати своє особисте життя. А нещодавно Кирило відкинув пропозицію організаторів шоу "Голос".

За словами Тлумацького, в кріслі судді, яке в підсумку посів репер Баста, повинен був сидіти саме він: "Мені постійно дзвонять з телеканалів і кличуть на шоу. На Першому каналі було шоу" Голос ", в якому сидів репер Баста. Вони ж спочатку мені дзвонили, через мою маму. Для репера телевізор - це дуже слизький шлях. Перші канали всі ці, шоу і так далі. Я з цим стикався, я це розумію. Я відмовляюся від усіх пропозицій телевізійних, тому що всі вони не пов'язані з музикою , творчістю. Все в основному пов'язано з обговореннями сімейних ситуацій. А це не так цікаво, я хотів би музикою займатися. Мені телебачення нічого не принесе ".

Децл розповів чому він не стриже свої дреди більше 15 років

Зараз Децл, якому цього року виповнюється 33 роки, займається музикою і разом з дружиною, колишньою моделлю Юлією Кисильовою, ростить десятирічного сина Антонія. "Я спостерігаю за тим, що відбувається в суспільстві. І мені це не дуже подобається. Я дивлюся на своїх однолітків і бачу, що ніхто з них не замислюється навіть про те, щоб зробити сім'ю. Мало хто має дві-три дитини. Дорого. Складно. Бюрократія. Квартиру купити неможливо ", - поділився Тлумацький своїми поглядами на життя представників покоління тридцятирічних.

Децл розповів чому він не стриже свої дреди більше 15 років
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...