Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Після розлучення Уляна Сергієнко змінила імідж

Після розлучення Уляна Сергієнко змінила імідж

 31-01-2016, 13:30       Marianna_777       1468     
Мають рацію ті, хто кажуть, що про особисте життя дівчини кричать її волосся ... перефарбувала - знайшла нового залицяльника або порвала зі старим. Три роки вірна одному кольору - напевно і на особистому фронті все стабільно.

Після розлучення Уляна Сергієнко змінила імідж

Близька подруга Ксенії Собчак модельєр Уляна Сергієнко це лише ще раз довела. Ні для кого вже не секрет, що останній рік видався складним для неї та її чоловіка - мільярдера Данила Хачатурова. У результаті пара не змогла впоратися з труднощами, і восени подружжя прийняло рішення розлучитися ...

Шлюборозлучний процес триває досі. Іде поділ майна і вирішується головне питання - хто ж буде опікуном їхньої спільної дочки Василини. Звичайно, Уляні, як і будь-якій жінці, всі ці розборки неприємні ...

І, здається, порадувати себе модельєр вирішила новим кольором волосся. Пекучу брюнетку Уляну на Тижні моди побачили попелястої блондинкою.

Втім, міняти колір волосся модельєрові доводиться не вперше. Вона і раніше не раз віддавала перевагу світлим волоссю. Правда, тоді відтінки були скоріше русявим.

Ну що ж, як би Уляна ні експериментувала зі зовнішністю, у неї завжди виходить робити це зі смаком!
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...